Technologie » Telekomunikacja

Xplus dołączył do prestiżowego grona członków Microsoft Dynamics President’s Club

President’s Club to ekskluzywny klub powołany przez Microsoft Dynamics, który skupia najlepszych partnerów firmy Microsoft z całego świata

Firma Xplus, która od blisko 10 lat świadczy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa strategicznego  oraz wdrożenia systemów informatycznych, dołączyła do prestiżowego grona Microsoft Dynamics President's Club. W ten sposób partner Microsoft został wyróżniony za swoje wysiłki na rzecz podnoszenia satysfakcji klientów poprzez dostarczanie im innowacyjnych aplikacji biznesowych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Microsoft Dynamics President's Club zrzesza partnerów Microsoft Dynamics z całego świata, których zaangażowanie w dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań przekłada się na rozwój i sukces rynkowy. Ta prestiżowa grupa skupia zaledwie 5% partnerów Microsoft Dynamics na całym świecie. Członkostwo jest przyznawane jako nagroda za ich nieprzerwane zaangażowanie w oferowanie rozwiązań informatycznych spełniających potrzeby klientów.

Informacja na temat przystąpienia firmy Xplus do Microsoft Dynamics President's Club została ogłoszona podczas konferencji Microsoft Worldwide Partner Conference (WPC) 2012, najważniejszego corocznego wydarzenia firmy Microsoft organizowanego dla partnerów, które w tym roku odbyło się w Toronto. WPC oferuje partnerom Microsoft unikalną możliwość poznania planów firmy w nadchodzącym roku, nawiązania relacji biznesowych, dzielenia się doświadczeniem, skorzystania z najnowszych innowacji produktowych oraz zdobywania nowych umiejętności.

- Cieszymy się z wyróżnienia firmy Xplus za jej wybitne osiągnięcia sprzedażowe - mówi Adam Komorowski, Dyrektor Działu Aplikacji Biznesowych Microsoft Dynamics w polskim oddziale Microsoft. - Są one zasługą pracowników i kierownictwa firmy, którzy powinni być dumni z tego osiągnięcia. Xplus odgrywa bardzo ważną rolę w rozwoju Microsoft Dynamics i przyczynia się do jego sukcesów - dodaje.

Xplus wspiera klientów w wyborze najlepszych rozwiązań i usług zapewniających im satysfakcję i dostosowanych do ich potrzeb biznesowych oraz umożliwiających odniesienie późniejszych sukcesów. Dzięki współpracy z zespołami firmy Microsoft, Xplus posiada odpowiednią wiedzę o platformie Microsoft Dynamics, aby zapewnić innowacyjne rozwiązania, usługi i niezrównaną wartość dla klientów Microsoft Dynamics.

- To wyróżnienie wiąże się głównie z ponadprzeciętnymi wzrostami i zalicza nas do 5% najdynamiczniejszych firm partnerskich Microsoft Dynamics na świecie. Jest to tym bardziej istotne, że tym razem otrzymujemy członkostwo w President's Club startując ze zdecydowanie wyższych poziomów niż poprzednio i mając poprzeczkę zawieszoną kilkukrotnie wyżej - mówi Karol Sudnik, Prezes Zarządu Xplus, Xplus.

 

***

 

Informacje o firmie:

 

Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań cloud computing, aplikacji serwerowych i innych technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji.

Sztandarowe produkty oferowane przez Microsoft to system operacyjny Windows z najnowszą wersją - Windows 7, która sprzedała się już na świecie w rekordowej liczbie 240 milionów egzemplarzy oraz oprogramowanie biurowe Microsoft Office - którego najnowsza wersja Microsoft Office 2010 zadebiutowała na rynku w lipcu 2010. Poza tym w ofercie spółki znajdują się m.in.: konsola Xbox 360, Windows Live Essentials wraz z pocztą Hotmail, komunikatorem Windows Messenger oraz wirtualnym dyskiem SkyDrive, rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics, aplikacje serwerowe Microsoft Windows Server System, platforma Windows Azure oraz technologia Microsoft.NET. Microsoft jest również liderem w zakresie rozwiązań Cloud Computing, dostarczając zarówno aplikacje, infrastrukturę jak i platformę programistyczną w formie usług za pośrednictwem chmury obliczeniowej.

Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia blisko 90 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym ponad 300 osób w Polsce. Ponadto, w Łodzi i Poznaniu działają Centra Innowacji Microsoft. W Polsce Microsoft współpracuje z ponad 8 tysiącami partnerów i 20 tysiącami inżynierów.

Polski oddział Microsoft bierze aktywny udział w rozwoju gospodarki i społeczności lokalnej w Polsce. W ramach realizacji swojej strategii odpowiedzialności, polski oddział Microsoft koncentruje działania na zwalczaniu zjawiska „wykluczenia informacyjnego" poprzez upowszechnianie wiedzy i umiejętności informatycznych. W tym celu współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi i wspólnie z nimi wspiera społeczności marginalizowane w dostępie do nowych technologii. W ramach programu „Microsoft dla non-profit", Microsoft przekazuje również bezpłatnie swoje oprogramowanie na rzecz organizacji o charakterze społecznym. W 2007 roku Microsoft otrzymał tytuł Dobroczyńcy Roku 2006 w kategorii „Strategiczne programy społecznego zaangażowania firmy", przyznany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Firma jest zaangażowana w działania w obszarze edukacji również poprzez projekt „Partnerstwo dla Przyszłości", który w 2007 roku  został wyróżniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Głos Nauczycielski, otrzymując tytuł „Inicjatywy Edukacyjnej Roku 2007". Od maja 2009 roku Microsoft we współpracy z Fundacją Dzieci Niczyje oraz Fundacją „Kierowca Bezpieczny" Krzysztofa Hołowczyca, prowadzi także inicjatywę na rzec bezpieczeństwa internetowego dzieci „3...2..1...Internet!". W ramach kampanii ponad 100 tysięcy dzieci w całej Polsce dowiedziało się jak bezpiecznie korzystać z Internetu. W lipcu 2010 roku w Polsce odbyły się światowe finały największego konkursu technologicznego na świecie Imagine Cup, który jest organizowany przez Microsoft od 9 lat. Microsoft konsekwentnie potwierdza także swoją wysoką pozycję wśród pracodawców, zajmując od kilku lat czołowe miejsca w badaniu prowadzonym przez Hewitt Associates i zdobywając tytuł „Najlepszego Pracodawcy w Polsce".

Zapraszamy do odwiedzenia polskiej strony firmy Microsoft pod adresem: http://www.microsoft.com/poland lub kontaktu z Centrum Obsługi Klienta Microsoft pod numerem 0 801 802 000 (opłata według stawek Twojego operatora).

 

***

Microsoft Windows, Windows Mobile, Visual Studio, Windows Server System, Windows Server, SQL Server, Visual Studio, BizTalk Server, Microsoft Dynamics są zarejestrowanymi znakami towarowymi, bądź znakami towarowymi Microsoft Corp. w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach. Nazwy wymienionych firm i produktów mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi ich właścicieli.

Informacje o firmie:

 

XPLUS SA działa na rynku usług blisko 10 lat, świadcząc usługi produkcji oprogramowania oraz wysokospecjalizowane usługi wdrożeniowe, a także consultingowe. Xplus dostarcza kompleksowe usługi, w skład których wchodzą doradztwo strategiczne oraz wdrożenia systemów informatycznych.

Od 2008 roku Xplus notowany jest na rynku NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Xplus posiada złoty status partnera Microsoft - Gold Certified Partner. Należy również do elitarnego klubu Microsoft Dynamics President's Club, który zrzesza 5% najlepszych partnerów tego największego na świecie dostawcy rozwiązań informatycznych. W 2011 roku jako jedyna firma na rynku polskim Xplus otrzymał Certyfikat dla autorskiego rozwiązania XPLUS CONSTRUCTION MANAGEMENT - CERTIFIED for Microsoft Dynamics AX.

Szefowie projektów w Xplus legitymują się certyfikatami PMP (Project Management Professional), będącymi najbardziej prestiżową akredytacją wydawaną przez Project Management Institute PMI w USA. Xplus współpracuje z rzeszą doświadczonych kierowników projektów, mających na swoim koncie dziesiątki krajowych i zagranicznych przedsięwzięć o dowolnej skali złożoności.

Oferowane przez Xplus produkty, metodyka wdrożenia oraz sposób współpracy gwarantują powodzenie przedsięwzięcia i realizację wdrożenia w ramach zaplanowanego harmonogramu i budżetu.

W swojej ofercie Xplus posiada kompleksowe rozwiązania informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. Należą do nich: Microsoft Dynamics AX, Microsoft Dynamics CRM, Enterprise Project Management, autorskie rozwiązania zintegrowane z Microsoft Dynamics: Xplus Construcion Management oraz Xplus Purchase Invoice Workflow. Dzięki zaangażowaniu zespołu w realizowane projekty i wieloletniemu doświadczeniu, Xplus jako nieliczny może poszczycić sie pełną referencyjnością wdrożeń. To właśnie dzięki sukcesom klientów Xplus może rozwijać się w dynamicznym tempie.

 

Dodatkowych informacji udzielą:

Agnieszka Dziedzic
Microsoft Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195 A
02-222 Warszawa
tel. 0 22 594 10 00
fax. 0 22 594 10 02
e-mail: adziedzi@microsoft.com

Joanna Frąckowiak
Microsoft Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195 A
02-222 Warszawa
tel. 0 22 594 10 00
fax. 0 22 594 10 02
e-mail: joannafr@microsoft.com

Piotr Kaniowski
Microsoft Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195 A
02-222 Warszawa
tel. 0 22 594 10 00
fax. 0 22 594 10 02
e-mail: v-piotrk@microsoft.com

Agnieszka Zarzycka
Microsoft Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195 A
02-222 Warszawa
tel. 22 594 10 00
fax. 22 594 10 02
e-mail: Agnieszka.Zarzycka@microsoft.com

Monika Burdach
Microsoft Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195 A
02-222 Warszawa
tel. 22 594 10 00
fax. 22 594 10 02
e-mail: v-monib@microsoft.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

EW

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »