Firma » Biznes

XXV Jubileuszowa edycja Welconomy Forum in Toruń 12-13 marca 2018r.

W dniach 12-13 marca 2018 roku odbędzie się w Toruniu jubileuszowa, XXV edycja konferencji Welconomy Forum in Toruń, której organizatorem jest Stowarzyszenie „Integracja i Współpraca”.

 
Welconomy to konferencja posiadająca ponad dwudziestoletnią tradycję, gromadząca każdego roku blisko 2000 uczestników z kraju i zagranicy. Gośćmi konferencji są eksperci, politycy, przedstawiciele biznesu i nauki poruszający przede wszystkim zagadnienia związane z wielopłaszczyznową innowacją, integracją europejską oraz umacnianiem pozycji Polski na arenie międzynarodowej.
 
Sesja Plenarna I dnia odbędzie w Centrum Kongresowo – Konferencyjnym Jordanki. Będziemy dyskutować o sytuacji gospodarczej Polski w kontekście na tle krajów Unii Europejskiej i Świata. W ciągu dwóch dni obrad odbędzie się blisko 40 paneli tematycznych. 
 
Do udziału zaprosiliśmy przedstawicieli rządu samorządów oraz przedsiębiorców. Gościć będziemy również dyplomatów reprezentujących państwa będące nowymi rynkami dla polskich przedsiębiorstw.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwonamichalowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »