Firma » Biznes

Yogen Früz buduje system franczyzowy w Polsce

Yogen Früz buduje system franczyzowy w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Największy na świecie dystrybutor mrożonych jogurtów rozwija sieć sprzedaży w Polsce. Trwają poszukiwania franczyzobiorców zainteresowanych otwarciem kolejnych punktów. Na razie polski inwestor dysponuje dwoma punktami sprzedażowymi w Warszawie.

Yogen Früz jest światowym liderem w sprzedaży mrożonych jogurtów, posiada ponad 1200 placówek w 25 krajach na całym świecie.

Szybki rozwój w Polsce

Docelowo sieć Yogen Früz ma liczyć 50 punktów sprzedaży zlokalizowanych na terenie całego kraju (w największych miastach Polski). Punkty handlowe będą działać w jednym z trzech zunifikowanych formatów takich jak: kiosk (wyspa), lokal w strefie food - court bez własnej strefy konsumpcyjnej czy lokal o charakterze kawiarni z własną strefą konsumpcyjną. Misja firmy zakłada również propagowanie wartości związanych ze zdrowym i aktywnym trybem życia.

- Potencjalnym franczyzobiorcom udostępniamy kompleksowy prospekt informacyjny, który pozwoli na ocenę firmy jako przyszłego fraczyzodawcy, ułatwi zapoznanie się z zasadami na jakich opiera się system i kalkulację korzyści z przystąpienia do sieci. - podkreśla Anita Gagoś, pełnomocnik masterfranczyzobiorcy marki Yogen Früz.

Korzyści z przystąpienia do sieci franczyzowej

Prowadzenie działalności rynkowej w charakterze franczyzobiorcy wiąże się z otrzymaniem pełnego konceptu biznesowego, zawierającego gotowe i sprawdzone w praktyce rozwiązania, które mogą zadecydować o sukcesie sieci.

- Funkcjonowanie w ramach rozpoznawalnej na rynku międzynarodowym marki o globalnym zasięgu, stały transfer wiedzy w zakresie organizacji punktów sprzedaży, dostęp do szkoleń –  wylicza korzyści Anita Gagoś, pełnomocnik masterfranczyzobiorcy marki Yogen Früz. Firma gwarantuje również pomoc w znalezieniu odpowiedniej lokalizacji, dostęp do surowców, a także bieżące wsparcie organizacyjne i marketingowe.

System franczyzowy Yogen Früz

Franczyza to rodzaj współpracy biznesowej oparty na  ścisłej i ciągłej współpracy pomiędzy dawcą i biorcą licencji. Franczyzodawca nadaje swoim franczyzobiorcom prawo do korzystania z jego koncepcji biznesowej i znaku towarowego, stałej pomocy handlowej i technicznej. W zamian franczyzobiorca zobowiązuje się do prowadzenia działalności zgodnie z koncepcją franczyzodawcy.

Franczyzobiorcą może zostać każda osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą na terenie całej Polski lub gotowa taką działalność rozpocząć.


Źródło:  Yogen Früz

O firmie:
Yogen Früz to światowy lider sprzedaży jogurtów mrożonych. Pierwsza placówka Yogen Früz została założona w 1986 roku w Toronto w Kanadzie. Firma posiada ponad 1200 punktów w 25 krajach na całym świecie. W ofercie firmy znajdują się pozbawione glutenu probiotyczne jogurty mrożone bez tłuszczu i sztucznych barwników.  Markę do Polski wprowadził kanadyjski inwestor Healthy Lifestyles Master Franchiser Polska. W 1999 roku czasopismo „Entrepreneur Magazine" przyznało firmie pierwsze miejsce na liście 500 najlepszych sieci franczyzowych na świecie.

Więcej informacji udziela:
Anita Gagoś
Pełnomocnik Masterfranczyzobiorcy
tel. 500 565 461
e-mail: agagos@yogenfruz.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mstankiewicz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »