Motoryzacja » Moto Serwis

Yokohama dostawcą fabrycznego wyposażenia nowych Mercedesów

Yokohama dostawcą fabrycznego wyposażenia nowych Mercedesów
Zobacz więcej zdjęć »
ADVAN Sport V105 „MO", opony japońskiej Yokohamy przeznaczone do samochodów o dużej mocy, zostały wybrane przez firmę Daimler AG na oryginalne wyposażenie tegorocznych nowości – Mercedesów klasy A, B, SL i CSL Shooting Brake.
ADVAN Sport V105 to model opracowany wspólnie przez Yokohamę i grupę Daimler AG. Na boku opony znajduje się symbol "MO" potwierdzający spełnianie wymagań stawianych przez Daimlera. Opona przeznaczona jest do samochodów sportowych, wyczynowych, limuzyn i suwów. Od września br. ADAVN Sport V105 jest montowana fabrycznie w modelach Mercedesa Benz A i B klasy, a także w najnowszym modelu CSL Shooting Brake - połączeniu kombi i coupe, łączącym sportowy styl z poczuciem jakości i indywidualizmu. Opony ADVAN Sport V105 "MO" są również stosowane jako oryginalne wyposażenie modeli klasy CLS i SLK wyprodukowanych w 2011 roku oraz klasy SL z 2012 roku.

Opona ADVAN Sport V105 przeznaczona jest do samochodów o dużej mocy. Zapewnia stabilność nawet przy bardzo szybkiej jeździe. Gwarantuje wysoki komfort prowadzenia na suchej i mokrej nawierzchni, krótką drogę hamowania oraz niski poziomu hałasu zewnętrznego generowanego podczas jazdy. Model ten cechuje długa żywotność oraz niskie zużycie paliwa przez samochód zapewnione dzięki niskim oporom toczenia.

Opony z serii serii ADVAN są wyposażaniem fabrycznie montowanym pozostałych także w innych modelach Mercedesa Benz G klasy, G klasy AMG, CL klasy AMG, ML klasy AMG, E klasy Coupe, C klasy, C klasy AMG, CLS klasy, SLK klasy i SL klasy. Typowo sportowy charakter, wysokie osiągi i najwyższą jakość flagowej serii Yokohamy docenili także producenci samochodów takich jak Audi S8, Audi A7 i Audi Q7, Porsche 911, Porsche Carrera 4 i Porsche Cayenne, Bentley Continental czy Subaru Impreza, Subaru STI, Subaru WRX. W 2012 roku opony ADVAN Sport zostały po raz kolejny wybrane przez FIA na opony kontrolne podczas World Touring Car Championship (WTCC).

Zapraszamy na www.yokohama-online.pl oraz www.facebook.com/yokohamapolska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »