Motoryzacja » Moto Serwis

Yokohama oficjalnym dostawcą opon dla „Top Gear Live”

Yokohama, japońska marka opon premium, została oficjalnym światowym dostawcą opon do spektakularnych eventów motoryzacyjnych „Top Gear Live”. Na 2013 rok zaplanowano już wydarzenia w Moskwie, Sydney, Amsterdamie i Durbanie. Do wszystkich Yokohama dostarczy swoje najlepsze opony.
Yokohama rozpoczęła współpracę z „Top Gear Live" jeszcze w 2012 r. dostarczając opony do wydarzeń w Wielkiej Brytanii i Finlandii. Oba eventy cieszyły się wielką popularnością wśród widzów. W brytyjskim National Exhibition Center w Brimingham uczestniczyło ponad 50,000 fanów motoryzacji i świetnej zabawy. Z kolei event zorganizowany w Messukeskus w Helsinkach, był największym motoryzacyjnym show jakie kiedykolwiek miało miejsce w Finlandii. Jak dotąd Yokohama dostarczyła do „Top Gear Live" opony z serii C.drive2, ADVAN Neova AD08, ADVAN Sport i Parada Spec 2.

„Top Gear Live" to unikalne pokazy łączące cechy i zalety wielokrotnie nagradzanego programu telewizyjnego BBC - „Top Gear" z niesamowitymi pokazami motoryzacyjnymi organizowanymi na żywo, na torach i arenach. Eventy prowadzą Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond i kierowca wyścigowy - The Stig. Od 2008 roku „Top Gear Live" zdobył 1,5 miliona fanów w 19 miastach na świecie, pobił dwa światowe rekordy, a na Placu Czerwonym w Moskwie zaprezentował unikalne samochodowe bungee. Każdy show cechuje się zapierającymi dech w piersiach wyczynami, niewiarygodnymi efektami specjalnymi oraz pokazem niesamowitych pojazdów.

Zapraszamy na www.yokohama-online.pl oraz www.facebook.com/yokohamapolska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »