Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Z Portem Łódź Junior przez świat

Do końca marca na najmłodszych czeka w Porcie Łódź Junior niesamowita przygoda. Spotkanie z Apaczami, slalom małych kangurów czy taniec deszczu to tylko niektóre atrakcje, jakie napotkają najmłodsi podczas wiosennych wędrówek po świecie w sali zabaw centrum.
Maluchy przemierzą cały świat z pomocą animatorów oraz niezstąpionej dziecięcej wyobraźni. Wiosną w Porcie Łódź Junior czekać na nich będą zajęcia tematyczne, pokazujące życie na innych kontynentach. W niezwykłą podróż dookoła świata dzieci w wieku od 3 do 10 lat będą mogły się wybrać do 30 marca w godzinach pracy sali zabaw (12:00 - 20:00). W tym czasie od poniedziałku do piątku w Porcie Łódź Junior organizowane będą bezpłatne warsztaty poświęcone Ameryce, Australii, Azji, Arktyce i Afryce.

Na preriach Ameryki i w krainie wschodzącego słońca
Poniedziałki staną się okazją do wcielenia się w postać dzielnego Indianina na preriach Ameryki. We wtorki maluchy będą przemierzać Australię skokami kangura. W środy poznają sekrety tajemniczej Azji. W drugiej części tygodnia najmłodsi spotkają się z pingwinami i niedźwiedziami polarnymi (czwartki) oraz z dzikimi zwierzętami Afryki (piątki). - Małych obieżyświatów zapraszamy serdecznie na bezpłatne, wiosenne zajęcia w Porcie Łódź Junior, które będą dostosowane do wieku i poziomu sprawności manualnej dziecka. To doskonała okazja, by najmłodsi poznali różnorodność kontynentów, a przy tym doskonale się bawili - mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Każdego dnia na dzieci będą czekać zajęcia plastyczne i artystyczne, zabawy ruchowe i konkursy.

Port Łódź Junior to bezpłatna sala zabaw dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat, znajdująca się na terenie centrum, przy strefie restauracyjnej. Zjeżdżalnia, kącik gier, przebieralnia z bajkowymi strojami i basen z piłeczkami to tylko część atrakcji, które czekają tam na najmłodszych. Wykwalifikowani animatorzy dbają zarówno o dobrą zabawę, jak i bezpieczeństwo dzieci. Port Łódź Junior to idealne miejsce, w którym rodzice mogą bezpłatnie zostawić swoje pociechy i udać się na spokojne zakupy.

Więcej informacji na stronie www.portlodz.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »