Kultura, sztuka » Kultura

Z Zielonej Sowy na czytnik

Z Zielonej Sowy na czytnik
Zobacz więcej zdjęć »
Kilkanaście książek z wydawnictwa Zielona Sowa zostało przekonwertowanych do formatu epub.

Kilkanaście książek z wydawnictwa Zielona Sowa, które w Księgarni eClicto dotychczas było dostępnych tylko w postaci PDF do czytania na komputerze, zostało przekonwertowanych do formatu epub. Wśród nowych e-booków, które można czytać na czytniku, jest klasyka, a także lektury dla dzieci.

Zacznijmy od klasyki. Na czytnik eClicto można już pobrać dostosowane do formatu epub: „Rozsądek i romantyczność” Jane Austen, „Baśnie” braci Grimm, „Opowieść wigilijną” Charlesa Dickensa, „Damę Kameliową” Aleksandra Dumas, „Calineczkę i inne baśnie” Hansa Christiana Andersena, „O czym szumią wierzby” Kennetha Grahame’a i „Legendy polskie”. Klasyką jest też „O dwóch takich co ukradli księżyc” Kornela Makuszyńskiego oraz „Medaliony” Zofii Nałkowskiej.

Z propozycji dla młodych czytelników powiedzmy o dwóch e-bookach Patricii Schroder „Miętuski i komórka miłości” i „Miętuski i czar miłości”, a także o „Kłopotach małego Halisa” Beaty Kołodziej.Blog eClictoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »