Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Zabawki edukacyjne dla chłopców i dziewczynek

Zabawki edukacyjne dla chłopców i dziewczynek
Zobacz więcej zdjęć »
Kiedy zbliża się gwiazdka, najczęściej wraz z nią pojawia się odwieczny problem czym by tu w tym roku obdarować bliskich. Dlatego wszystkim którzy już nie długo mogą mieć taki problem chcę zachęcić do przeglądnięcia oferty działu zabawki edukacyjne.

Kilka lat temu szukając odpowiednich podarków, natknęłam się przypadkiem na ciekawe gry i niekonwencjonalne puzzle, dla dużych i małych dzieci.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

I tak od tamtej pory co roku mój tata dostaje nową łamigłówkę. Oferta tych gadżetów jest naprawdę bogata, producenci oferują łamigłówki logiczne drewniane, sznurkowe, metalowe a także połączenia wymienionych składników. Drewniane klocki z nacięciami w odpowiednich miejscach po złożeniu dają ciekawe kształty. W stanie złożonym taka drewniana gwiazdka stanowi ciekawa ozdobę pomieszczenia. Jednak zanim się to stanie może upłynąć wiele godzin pochłaniającej zabawy dla całej rodziny.

Ciekawsze są jednak łamigłówki sznurkowe, polegają ona na tym aby poprzez odpowiednie manipulowanie węzłami na sznurku, przez który przewleczone są drewniane elementy. Ta zabawka wymaga sporej umiejętności kombinowania potrzeba bowiem wielu prób przekładania, zawiązywania i przeplatania aby dojść do celu jaki wymyślił producent. Na zeszłą gwiazdkę kupiłam także naszym dużym i małym dzieciom zabawki edukacyjne w zależności od wieku, każdy dostał coś odpowiedniego dla siebie. I tak znowu tata został obdarowany kolejną łamigłówką, tym razem kłódką bez kluczyka. Na otworzenie kłódki poświęcił niestety tylko kilka godzin, niestety bo gwiazdka jest raz w roku i na kolejny eksponat musi czekać do następnego roku. Brat tym razem został obdarowany drewnianymi symetrycznymi figurkami które po rozłożeniu wymagają nie lada sprytu do ponownego złożenia. Także w tym przypadku cała rodzina miała sporo frajdy kiedy okazało się, że w tym przypadku aby osiągnąć sukces trzeba pożyczać rąk. Mała dwuletnia bratanica dostała książeczkę w której na poszczególnych stronach znajdowały się puzzle. Co prawda nie było ich dużo, ani nie przedstawiały skomplikowanych obiektów, ale od czegoś trzeba przecież zacząć. Z czasem dzieci zaczną rozwiązywać coraz ciekawsze zagadkowe obiekty, tym samym rozwijając możliwości swojego intelektu.

Myślę że mój przypadkowo wymyślony pomysł aby dużych chłopców obdarowywać w zabawki edukacyjne jest bardzo ciekawy. Pozwala ćwiczyć umysł i świadomie wykonywać pewne ruchy. Trochę rozrywki intelektualnej przyda się w każdym wieku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Hurtownia zabawek Ramiz
http://ramiz.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »