Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Zabiegi medyczne na raty

Zabiegi medyczne na raty
Zobacz więcej zdjęć »
„Bardzo chciałabym zrobić sobie implanty stomatologiczne. Niestety koszty takiego zabiegu są zbyt duże. Czy możliwe jest finansowanie przez NFZ?” – takie pytania padają bardzo często w klinikach stomatologicznych.

Niestety Narodowy Fundusz Zdrowia refunduje wyłącznie protezy ruchome, które nie dla każdego są dobrym rozwiązaniem. Jest jednak inne rozwiązanie, implanty stomatologiczne można zrobić na raty.

 

Taką możliwość oferuje firma Ratalnie.com w postaci produktu MediRaty. MediRaty umożliwiają rozłożenie kosztów leczenia nawet na 60 rat, z bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem wynoszącym maksymalnie 15,99% w skali roku. Można uzyskać kwotę nawet do 50 000 zł. Zdolność kredytowa wyliczana jest bardzo elastycznie: minimalne akceptowalne dochody wynoszą 1500 zł netto miesięcznie, przy czym możliwe jest łączenie ich nie tylko w obrębie rodziny. Akceptowane są wszystkie udokumentowane źródła dochodu, także te osiągane za granicą lub na podstawie umów cywilno-prawnych.

Procedura kredytowa nie angażuje pacjenta, dzięki czemu możemy uniknąć wielokrotnych wizyt w bankach. Żeby otrzymać kredyt medyczny, wystarczy kontakt z infolinią lub zgłoszenie pacjenta przez wybraną placówkę medyczną. W czasie rozmowy telefonicznej weryfikowana jest zdolność kredytowa oraz przedstawiona oferta. Następnego dnia przyjeżdża kurier, który sprawdza zaświadczenie o zarobkach oraz przekazuje umowę. Jeżeli wszystko jest w porządku środki finansowe są przelewane na konto wybranej kliniki lub lekarza, a pacjent może skorzystać z zabiegu lub operacji.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Juicy Marketing

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »