Gospodarka » Żywność

Żabka promuje szeroki pakiet usług dostępnych w sklepach – rusza kampania „Załatw to w Żabce”

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i dbając o ich wygodę, Żabka oferuje im szeroki pakiet usług. W ponad 10 tys. sklepów sieci można nie tylko zapłacić rachunki, kupić i zarejestrować starter GSM, wpłacić lub wypłacić pieniądze, nadać i odebrać przesyłkę.

Można także m.in. oddać buty do szybkiego, profesjonalnego czyszczenia i wysłać do naprawy swój smartfon. Aby przybliżyć klientom dostępne usługi, sieć rozpoczęła 5 czerwca br. kampanię „Załatw to w Żabce". Będzie ona prowadzona m.in. w telewizji, radiu, internecie oraz w sklepach i w aplikacji Żappka.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

- Jako jedyni w Polsce oferujemy klientom tak szeroką gamę kompleksowych usług, dostępnych już w ponad 10 tys. lokalizacji. Zamiast odwiedzać wiele miejsc, wystarczy przyjść do najbliższej Żabki, gdzie można szybko i wygodnie załatwić wiele spraw. W ten sposób, zgodnie z naszą misją, upraszczamy ludziom życie i pomagamy im oszczędzić czas. W kampanii „Załatw to w Żabce" prezentujemy nie tylko dobrze znane usługi, takie jak odbiór i nadawanie przesyłek czy doładowania telefonów, ale również te najnowsze, innowacyjne, np. możliwość wysłania do naprawy lub czyszczenia butów czy oddania smartfona do naprawy - mówi Przemysław Tomaszewski, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju usług, Żabka Polska.

Kampania „Załatw to w Żabce"

Kampania marketingowa „Załatw to w Żabce" rozpoczęła się 5 czerwca br. i potrwa do 2 lipca br. Autorem koncepcji kreatywnej jest Agencja GONG, która wyprodukowała również spoty reklamowe. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Value Media.

Link do spotu: Załatw to w Żabce! - Rachunki i Rozrywka (youtube.com)

Wygodne usługi w Żabce w atrakcyjnych cenach

W Żabce można zrealizować m.in. następujące usługi - część z nich podczas kampanii „Załatw to w Żabce" będzie dostępna w promocyjnych cenach:

  • Odbiór i nadanie paczki - w Żabce odbierzesz i nadasz paczkę. Możliwy jest odbiór także za pobraniem.
  • Opłacenie rachunków - zapłacisz swoje rachunki w tradycyjny sposób lub szybciej przy użyciu kodu kreskowego, prowizja już od 1,99 zł za rachunek.
  • Naprawa telefonu - usługa oferowana w Żabce, realizowana wspólnie z firmą Bolttech (dawniej Digital Care), jest dostępna w dwóch wariantach: naprawy autoryzowanej (z wykorzystaniem oryginalnych części producenta i z zachowaniem gwarancji) lub nieautoryzowanej, równie profesjonalnej, ale korzystniejszej cenowo, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości zamienników. Dodatkową opcją jest wynajem telefonów zastępczych na cały okres trwania naprawy. W dniach 12-25 czerwca br. ekspertyza serwisowa jest bezpłatna.
  • Czyszczenie i naprawa butów - w dniach 26 czerwca - 9 lipca br. promocyjna cena czyszczenia butów letnich i sportowych przez firmę woshwosh to 49 zł.
  • Rozrywka - w Żabce można zakupić doładowania do platform rozrywkowych, np. doładowanie konsoli XBOX lub Sony Playstation, czy platform Steam i Google Play. Dostępne są również doładowania Netflix, Canal+ Online czy Spotify.
  • Wpłata i wypłata gotówki przy okazji dokonywania zakupów, bez dodatkowej prowizji.
  • Startery GSM - w Żabce możesz kupić i zarejestrować starter GSM, dostępną masz również szeroką ofertę doładowań do telefonów komórkowych. Ciekawą opcją jest możliwość opłacenia faktur Orange w Żabce, po podaniu jedynie numeru telefonu.

Więcej informacji o usługach dostępnych w Żabce: https://www.zabka.pl/wygodne-uslugi/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Żabka Polska
http://zabkagroup.com/pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »