Firma » Finanse

Zacznij oszczędzać z ING Życie

Niedawno obchodzony Światowy Dzień Oszczędzania był doskonałym momentem, aby pomyśleć nad rozwiązaniami pozwalającymi gromadzić pieniądze na przyszłość. Informacje na temat różnych sposobów odkładania można uzyskać m.in. w Pomarańczowym Autobusie ING Życie.

W październiku ruszył w Polskę Pomarańczowy Autobus ING Życie. Można w nim uzyskać porady dotyczące produktów ubezpieczeniowych i emerytalnych, wyliczyć przyszłą emeryturę oraz porozmawiać na temat systematycznego odkładania pieniędzy na przyszłość. Przedstawiciele firmy pomogą dobrać produkt najlepiej odpowiadający na indywidualne potrzeby klientów.

 

„Akcja ma na celu przybliżenie Polakom idei odkładania pieniędzy na przyszłość poprzez różne produkty ubezpieczeniowo-emerytalne” – wyjaśnia Arkadiusz Chmurzyński, ATL/Media Manager w Departamencie Komunikacji i Zarządzania Produktami ING Życie. „Pomarańczowy Autobus ING Życie w październiku odwiedził miasta w województwie mazowieckim, łódzkim, lubelskim i podkarpackim. Natomiast do końca listopada pojawi się m.in. w Wałbrzychu, Tychach czy Chrzanowie.”

 

Oszczędzaniem powinni zainteresować się wszyscy, którzy chcą sami gromadzić dodatkowe pieniądze na przyszłość. Odkładanie nawet niewielkich kwot, za kilkanaście lub kilkadziesiąt lat może zaprocentować sporym zyskiem. Warto więc rozpocząć oszczędzanie jak najwcześniej.

 

Gdzie pojawi się Pomarańczowy Autobus ING Życie:

Ostrów Wielkopolski (4-5.11.11)

Nowy Tomyśl (6-7.11.11)

Głogów (8-9.11.11)

Lubin (10-12.11.11)

Zgorzelec (13-14.11.11)

Wałbrzych (15-16.11.11)

Kędzierzyn-Koźle (17-18.11.11)

Ruda Śląska (19-20.11.11)

Tychy (21-22.11.11)

Oświęcim (23-24.11.11)

Chrzanów (25-26.11.11)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Multi_Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »