Dom » Wnętrza

Zadbaj o czystość i ochronę swoich podłóg i dywanów z Hoover

Zadbaj o czystość i ochronę swoich podłóg i dywanów z Hoover
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas odkurzania kluczowe jest nie tylko skuteczne czyszczenie powierzchni, ale również ochrona naszych podłóg i dywanów. Z tego powodu warto postawić na odkurzacz, który zapewni kompleksową pielęgnację i najwyższą wygodę użytkowania.

Modele z rodziny HOOVER H-Energy, wyposażone we wszechstronną szczotkę All Floor Master 3w1, idealnie sprawdzają się na każdej powierzchni, gwarantując jej bezpieczeństwo.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Innowacyjna szczotka All Floor Master 3w1

Szczotka All Floor Master 3w1 od HOOVER to innowacyjne rozwiązanie, które rewolucjonizuje sposób sprzątania. Dzięki zaawansowanej konstrukcji i wszechstronności, szczotka ta sprawdza się doskonale na każdej powierzchni – od twardych podłóg po delikatne dywany. Jej unikalna budowa zapewnia skuteczne zbieranie kurzu i brudu, jednocześnie chroniąc powierzchnie przed zarysowaniami. Przełączalne tryby pracy pozwalają na płynne dostosowanie szczotki do różnych typów podłoża, co gwarantuje maksymalną efektywność czyszczenia i nie wymaga ciągłej zmiany końcówek. Zaimplementowany specjalny odbojnik zapewnia bezpieczeństwo także meblom i listwom przypodłogowym. Szczotka All Floor Master 3w1 doskonale przylega do podłoża. Można nią sprawnie manewrować, dzięki czemu czyszczenie miejsc dotychczas trudno dostępnych będzie niezwykle wygodne i efektywne. HOOVER All Floor Master 3w1 to synonim precyzji i bezpieczeństwa. To szczotka, która ułatwia codzienne porządki, przenosząc standardy domowej higieny na zupełnie nowy poziom.

Szczotka All Floor Master 3w1 znajduje się na wyposażeniu odkurzaczy HOOVER H-Energy 700 HE 721 PAF, H-Energy 500 HE521PAF 011, H-Energy 300 HP 321 PAF i H-Energy 300 HE321PAF 011.

Wszechstronne akcesoria dla kompleksowego sprzątania

Odkurzacze HOOVER H-Energy wyposażono także w zestaw przydatnych akcesoriów. Wśród najważniejszych są mini turboszczotka, idealna do usuwania sierści zwierząt oraz głęboko osadzonych zanieczyszczeń z dywanów i tapicerki oraz szczelinówka, która umożliwia dokładne czyszczenie trudno dostępnych miejsc, takich jak szczeliny między meblami. Użytkownicy docenią także szczotkę do kurzu, która delikatnie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni, nie powodując ich zarysowań. W przypadku modeli Hoover H-Energy 500 HE 521 PAF i H-Energy 700 HE 721 PAF w ręce użytkowników trafi także specjalna szczotka do czyszczenia mebli.

Duża moc odkurzaczy z rodziny H-Energy pozwala na skuteczne czyszczenie nawet mocno zabrudzonych powierzchni. Niezwykle istotne jest także to, że odkurzacze H-Energy wyposażono w przewody elektryczne o długości 9,5 – 9,6 m, zapewniające większy zasięg pracy, co znacząco ułatwi nam manewrowanie odkurzaczem po całym mieszkaniu. Warto dodać, że wszystkie modele Hoover H-Energy wyposażone są w zaawansowane filtry EPA, które skutecznie blokują alergeny i bakterie, zapewniając najwyższy poziom czystości i higieny w domu.

Szeroki wybór nowoczesnych odkurzaczy

Odkurzacze HOOVER H-Energy wyposażone w szczotkę All Floor Master 3w1 dostępne są zarówno w wariantach wykorzystujących dedykowane worki na śmieci, jak i w wersji bezworkowej. Te pierwsze charakteryzują się większą pojemnością worków, wynoszącą od 4 do 6 litrów, co zapewnia dłuższy czas użytkowania bez konieczności częstej wymiany worków. Wersja bezworkowa natomiast posiada higieniczny, łatwy do opróżnienia pojemnik na śmieci o pojemności 2 litrów.

Dostępność i ceny:

Odkurzacze Hoover wyposażone w szczotkę All Floor Master 3w1 można kupić w sieci sklepów Media Expert:

·         HOOVER H-Energy 300 HP321PAF 011 w cenie 599,99 zł*,

·         HOOVER H-Energy 300 HE321PAF 011 w cenie 699,99 zł*,

·         HOOVER H-Energy 500 HE521PAF 011 w cenie 799,99 zł*,

·         HOOVER H-Energy 700 HE721PAF 011 w cenie 899,99 zł*.

*Ceny mogą ulec zmianieRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Haier
http://haier-europe.com

Komentarze (2)

  • avatar
    ~Olcix 2024-06-13 10:27:30

    O podłogi i dywany u mnie dba iRobot jest niezawodny.

  • avatar
    ~lejla 2024-06-13 06:06:21

    Odkurzanie to moja zmora..


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »