Dom » Wnętrza

Zadbaj o piękne otoczenie swojego domu z Mellerudem!

Wizytówką każdego domu jest jego otoczenie. Chcąc cieszyć się schludnym otoczeniem, warto skorzystać z fachowej pomocy specjalistycznych środków do czyszczenia i pielęgnacji marki Mellerud.
Pozbądź się zielonego nalotu

Zielony, nieestetyczny nalot na elewacjach budynków, drewnianych płotach, dachach oraz chodnikach jest zmorą niejednego gospodarza - wygląda mało atrakcyjnie i jest trudny do usunięcia. Pojawia się głównie na wilgotnych, mało nasłonecznionych powierzchniach, a jego powstawaniu sprzyjają łagodne zimy oraz ciepłe, obfitujące w opady lata. Wytworzenie się oraz rozwój tego typu glonów i mchów nie jest jedynie kwestią estetyki - ich obecność prowadzi do korozji oraz uszkodzeń materiału, stwarzając przy tym duże niebezpieczeństwo wypadku, ponieważ obrośnięte zielonym nalotem schody czy kafle są niezmiernie śliskie. Do usunięcia zielonego nalotu warto użyć fachowego preparatu, który zlikwiduje nawet najbardziej oporne na czyszczenie naleciałości, a także zabezpieczy powierzchnię przed ich ponownym pojawieniem się. Specjalistyczny Środek do usuwania mchów i wodorostów można znaleźć w ofercie firmy Mellerud, która znana jest z produkowania wysokiej jakości środków do czyszczenia. Autorska formuła specyfiku, opracowana przez ekspertów w specjalnie stworzonym dziale badawczym sprawia, że trudne do zlikwidowania naloty zostaną skutecznie wyeliminowane, a czyszczona powierzchnia zabezpieczona przed ponownym pojawieniem się naleciałości.

W moim ogrodzie

Ważnym elementem otoczenia jest ogród, którego dopełnieniem są zadbane i wypielęgnowane meble ogrodowe pozwalające odpoczywać podczas ciepłego letniego wieczoru. Dbając o wygląd oraz chcąc przedłużyć trwałość krzeseł, stołu i leżaków znajdujących się na zewnątrz domu należy starannie dobrać produkty do ich konserwacji. W zależności od materiału, z którego wykonane są meble - różnią się sposoby czyszczenia oraz pielęgnacji. Specjalny Środek do czyszczenia mebli ogrodowych z tworzyw sztucznych i metalu marki Mellerud przeznaczony do usuwania charakterystycznych zabrudzeń typu zanieczyszczenia organiczne, tłuszcz czy zielony nalot, pomoże zadbać o czyste i zadbane meble ogrodowe. Można go stosować zarówno do pielęgnacji tworzyw sztucznych, jak i metalu. Jego skoncentrowana forma sprawia, że jest niezwykle wydajny, dzięki czemu wystarczy na wyczyszczenie bardzo dużej powierzchni. Z kolei do pielęgnacji mebli drewnianych stworzono odrębną grupę produktów, ściśle przypisanych do określonego typu drewna, z którego są wykonane. Zapewnia to najlepszą ochronę naturalnego drewna twardego, takiego jak eukaliptus czy teak. Preparaty marki Mellerud do ochrony mebli ogrodowych mają konsystencję oleju, który pokrywa je wodoodporną warstwą, jednocześnie chroniąc przed wysychaniem i działaniem warunków atmosferycznych, podkreślając przy tym klasyczne piękno drewna.

Dbanie o atrakcyjny wygląd zewnętrznych elementów domu to nie lada wyzwanie. Dzięki produktom do czyszczenia i pielęgnacji marki Mellerud, utrzymanie schludnego i zadbanego otoczenia przydomowego nie będzie wymagało dużych nakładów pracy i czasu.

Dystrybutor:
Global Point
Ul. Fabryczna 20D
55-093 Pietrzykowice

Mellerud to znana niemiecka firma, która od ponad 30 lat produkuje najwyższej jakości specjalistyczne środki do czyszczenia oraz utrzymania czystości. Jest liderem rynku niemieckiego, obecnym także w ponad 30 europejskich krajach, gdzie każdego roku odnotowuje wzrost sprzedaży. Swój sukces zawdzięcza prowadzeniu własnego działu badawczo - rozwojowego, w którym wymyślane są autorskie formuły, co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów oraz ciągłe udoskonalanie ich receptur. Dystrybutorem produktów Mellerud w Polsce jest firma Global Point zajmująca się produkcją oraz dystrybucją akcesoriów malarskich, skierowanych zarówno do profesjonalistów jak i do odbiorców DIY.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »