Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Zadbaj o swoje serce!

Zadbaj o swoje serce!
Zobacz więcej zdjęć »
EKG, pomiar poziomu cholesterolu czy obliczenie wskaźnika BMI – między innymi takie badania będzie można bezpłatnie wykonać w najbliższą sobotę w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Podczas prozdrowotnej akcji pt. „Teraz serce” każdy będzie mógł także zasięgnąć porad dietetyka.

W ostatnią niedzielę września obchodzony jest Światowy Dzień Serca. To idealny moment, aby zatroszczyć się o swoje serce i wykonać profilaktyczne badania. Będzie to możliwe podczas spotkania pt. „Teraz serce”, które w sobotę 24 września odbędzie się w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan.

Przy specjalnie wydzielonym stanowisku w pasażu galerii handlowej każdy będzie mógł bezpłatnie wykonać badanie EKG. Zostanie ono przesłane online do Centrum Monitoringu Kardiologicznego, gdzie lekarz specjalista opisze i zinterpretuje badanie, które już po chwili zostanie wydrukowane w galerii handlowej i wręczone pacjentowi.

Podczas spotkania wykonane zostaną również badanie poziomu cholesterolu, pomiar ciśnienia, obliczenie wskaźnika BMI oraz określenie czynników ryzyka zawału mięśnia sercowego. Na miejscu obecny będzie także dietetyk, który odpowie na wszystkie pytania dotyczące zdrowego odżywiania się.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 24 września w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108. Bezpłatne badania będzie można wykonać między godziną 10.00 a 18.00. Nie są wymagane wcześniejsze zapisy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »