Firma » Finanse

Zadbaj o wolność finansową podczas wakacji: konto z limitem kredytowym

Zadbaj o wolność finansową podczas wakacji: konto z limitem kredytowym
Zobacz więcej zdjęć »
Każdego roku tuż przed rozpoczęciem się masowych wyjazdów na zasłużony urlop w okresie letnim, scenariusz osób poszukujących szybkiej pożyczki gotówkowej się powtarza. W czasie wakacyjnym wniosków do banków o gotówkowy kredyt wakacyjny wpływa spotęgowana ilość. Podajemy lepsze i tańsze rozwiązanie!

Jest jednak sposób na komfortowe i bezbolesne dla własnego portfela załatwienie sobie w każdej chwili kredytu gotówkowego – pożyczenie brakującej kwoty i to z każdego miejsca na świecie: przed wyjazdem na wakacje, w trakcie trwania urlopu i po powrocie z wczasów do domu.

Nie zawsze jesteśmy w stanie, dokładnie przewidzieć jak będzie wyglądała nasza sytuacja finansowa za trzy miesiące. Czy przypadkiem nie wydarzy się coś nieprzewidzianego, co spowoduje pogorszenie się naszej sytuacji finansowej i wprawi nas w kłopoty, związane z brakiem pieniędzy tuż przed zaplanowanymi i długo wyczekiwanymi wakacjami? Ma to niebagatelny wpływ, w przypadku osób, które na kilka miesięcy przed planowanym urlopem wykupują wycieczki zagraniczne, rezerwują noclegi w hotelach lub też wpłacają zaliczki na pobyt w uzdrowiskach czy w tak popularnych ostatnio ośrodkach SPA.

Zabezpieczenie finansowe w trakcie wakacji

Kluczem do gotówki w nagłej, nieprzewidzianej potrzebie nie jest kredyt gotówkowy, lecz bankowe konto: Inteligo, osobiste czy internetowe, ważne by było z limitem kredytowym. [Otwórz: konto internetowe z limitem kredytowym]

Konto z odnawialnym kredytem gotówkowym bez przedstawiania zaświadczeń o zarobkach zabezpieczy nas finansowo w czasie trwania nawet tych bardzo dalekich podróży do egzotycznych krajów. Gotówkę wypłacić można z każdego bankomatu na całym świecie i to nawet wtedy, gdy własne odłożone na koncie środki finansowe wyczerpały się już. Koszt uruchomienia usługi w koncie, która umożliwia wypłatę za pomocą nowoczesnej karty debetowo-kredytowej, PayPass z bankomatów na całym świecie to jedyne 4 zł (konto osobiste Inteligo).

Uwolnij dostęp do kredytu gotówkowego bez zaświadczeń

By uzyskać dostęp do limitu kredytowego w koncie należy przez trzy miesiące przekazywać na nie wynagrodzenie. Opłaca się to, ponieważ, za obsługę, utrzymanie konta nie ponosi się żadnych opłat a limit kredytu gotówkowego wynosi kilkadziesiąt tysięcy złotych. Przy czym nie trzeba składać żadnych zaświadczeń do banku o uruchomienie takiego odnawialnego kredytu, ponieważ po trzech miesiącach dokonywania przelewów na konto z limitem kredytowym uaktywni się w koncie automatycznie opcja „kredyt odnawialny”. Wniosek do banku przesyłany jest elektronicznie.

Na podstawie wcześniejszych wpływów bank przyzna nam odpowiednio wysoką kwotę limitu kredytowego. Średnio przy wpływach miesięcznych 1000 zł/mc. uzyskamy możliwość zadłużenia się do 10 000 zł. Kredyt taki nie musi być spłacony od razu. Kwotę debetu, można spłacić w ratach, które samemu można ustalić miesięcznie i to przez internet. Kredyt w koncie z limitem gotówkowym jest niżej oprocentowany niż niejeden kredyt gotówkowy.

Kłopot z brakiem pieniędzy rozwiązany

By nie martwić się o w czasie urlopu, podczas wakacji czy wyjazdów do ciepłych krajów, że zabraknie nam gotówki, ponieważ nie przewidzieliśmy niektórych wydatków lub nasza wyprawa się przeciągnęła w czasie, należy zadbać o bezpieczeństwo finansowe i komfort psychiczny otwierając nawet kolejne, lecz nowoczesne, bezpłatne - konto internetowe z limitem kredytowym.

Walory tego konta niejednokrotnie w życiu docenimy, gdy w zderzeniu z nieprzewidzianymi zdarzeniami losowymi w nagłych wypadkach, braku gotówki poprzez limit kredytowy w koncie z przejściowymi problemami sobie poradzimy. O ile oczywiście w czasie, gdy pracujemy i zarabiamy, w takie konto internetowe się zaopatrzymy.

Patrzeć trzeba przyszłościowo: dzisiaj pieniądze i pracę mamy, lecz gdy nam tego zabraknie to wsparcie kredytowe poprzez konto z limitem kredytowym uzyskamy.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 1 dzień:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »