Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Zadbaj o zdrowie i skorzystaj z bezpłatnych badań EKG

Zadbaj o zdrowie i skorzystaj z bezpłatnych badań EKG
Zobacz więcej zdjęć »
16 marca w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna, w ramach ogólnopolskiej kampanii „Teraz serce!”, będzie można bezpłatnie wykonać badanie EKG, pomiar ciśnienia, oznaczyć poziom cholesterolu we krwi, jak również skorzystać z porady dietetyka. Badania będą odbywały się w godzinach 10:00 - 18:00.

Badania będą przeprowadzane w specjalnie wydzielonym stanowisku na terenie galerii handlowej Centrum Handlowego Auchan przy ul. Produkcyjnej. Na miejscu będzie obecny lekarz kardiolog, który będzie opisywał wyniki badań EKG. Po kilku minutach pacjent otrzyma elektrokardiogram wraz z opisem i dalszymi zaleceniami.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguDodatkowo, podczas akcji każdy zainteresowany będzie mógł nieodpłatnie wykonać badanie poziomu cholesterolu we krwi, zmierzyć ciśnienie tętnicze, obliczyć wskaźnik BMI, określić czynniki ryzyka zawału serca oraz skonsultować się z dietetykiem. Zgromadzenie wyników powyższych badań pozwoli wstępnie określić stan serca i w razie konieczności, pomoże podjąć decyzję o dalszym leczeniu. Biorący udział w akcji „Teraz Serce!” otrzymają materiały informacyjne, zawierające porady na temat profilaktyki chorób układu krążenia.

Badania w CH Auchan Produkcyjna odbędą się w ramach ogólnopolskiej kampanii „Teraz Serce!” prowadzonej przez Przychodnię Kardiologiczną Dzieci i Dorosłych Kardiofon. Aby wziąć w nich udział, wystarczy 16 marca 2014 r. w godz. 10:00 – 18:00, przyjść do Centrum Handlowego Auchan przy ul. Produkcyjnej 84 w Białymstoku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »