Firma » Biznes

Zadbajmy o talenty na rynku pracy

W dobie niedoboru talentów dostrzeżenie i promowanie zdolnych, młodych ludzi jest niezwykle ważne. Dlatego warto wspierać najciekawsze inicjatywy uczestników programu Stypendium z Wyboru, którego mecenasem jest Antal International.

21 maja rozpoczyna się głosowanie na najbardziej interesujące projekty studentów i absolwentów. Internauci zadecydują, które z nich uzyskają dofinansowanie sięgające nawet 5 000 PLN. Stypendium z Wyboru to inicjatywa skierowana do kreatywnych, ambitnych młodych ludzi, którzy mają marzenia związane z edukacją, karierą zawodową, a których nie stać na ich realizację. Natomiast pracodawcy coraz częściej zwracają uwagę na problem niedopasowania systemu edukacji do ich potrzeb i trudności z pozyskaniem odpowiednich kandydatów do pracy. Część z nich właśnie dlatego postanowiła wesprzeć program Stypendium z Wyboru, który daje szansę jego uczestnikom na rozwój niestandardowych kwalifikacji, nieprzewidzianych zazwyczaj w programie studiów, jednak bardzo cennych dla firm. Są to na przykład: proaktywność, przedsiebiorczość, umiejętność myślenia projektowego i dążenia do wyznaczonych celów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Obecnie młodzi ludzie na studiach rzadko kiedy zdobywają umiejętności praktyczne. A jeśli mają jakiś pomysł na swój rozwój uczelnie ograniczone sztywnymi regułami nie mogą sobie pozwolić na wsparcie finansowe takich osób. Program taki jak Stypendium z Wyboru wypełnia tę lukę pozwalając absolwentom na realizację ich celów." - zauważa Artur Skiba, mecenas programu, dyrektor zarządzający Antal International i wiceprezes Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.

Infosys BPO Poland podziela to zdanie i wspiera program Stypendium z Wyboru, ponieważ widzi w takich inicjatywach źródło potencjalnych pracowników.

„Infosys BPO Poland chętnie zatrudnia młodych ludzi, którzy charakteryzują się kreatywnością, odwagą i w świadomy sposób budują ścieżkę swojej kariery. Wśród osób wyróżniających się tymi cechami znajdujemy wiele talentów, które doskonale sprawdzają się w pracy w dużej, globalnej organizacji. Cenimy sobie ich otwartość, nastawienie na realizację celów, determinację w działaniu. Program Stypendium z Wyboru daje studentom szansę nie tylko na wsparcie finansowe w osiąganiu ich celów zawodowych, ale także pozwala wykazać się umiejętnością autoprezentacji i zdolnością przekonywania, co jest pierwszym krokiem do sukcesu w każdym kontakcie z przyszłym pracodawcą." - komentuje Weronika Rytczak, Recruitment Specialist w firmie Infosys BPO Poland, mecenasa programu Stypendium z Wyboru.Antal International Mecenasem III edycji Stypendium z Wyboru

Antal International, firma dedykowana rekrutacji specjalistów i menedżerów, został partnerem programu Stypendium z Wyboru. W ramach projektu studenci i absolwenci mogą się ubiegać nawet o 5000 zł na realizację swojego marzenia związanego z edukacją i rozwojem kariery. Laureaci są wybierani przez Internautów w otwartym głosowaniu.

O Antal International

Antal International jest międzynarodową firmą executive recruitment posiadającą 107 oddziałów w 33 państwach
w Europie, Azji, Afryce i obu Amerykach. Firma powstała w 1993 roku, a obecnie zatrudnia ponad
550 konsultantów. Więcej informacji na www.antal.com.

O Antal International w Polsce

 

Polski oddział rozpoczął działalność w 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie liczą kilkudziesięciu konsultantów. Antal International jako jedna z pierwszych firm rekrutacyjnych wprowadził podział zespołów na specjalizacje, dzięki czemu konsultanci specjalizują się w wąskich branżach i sektorach, co czyni ich ekspertami w swoich dziedzinach. To pozwala na lepsze zrozumienie branży i, co za tym idzie, wymagań kandydatów i potrzeb pracodawców. Więcej informacji na www.antal.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Antal

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »