Kultura, sztuka » Kultura

Zagranica zainteresowana "Kapuścińskim non-fiction"

Zagranica zainteresowana "Kapuścińskim non-fiction"
Zobacz więcej zdjęć »
Książka „Kapuściński non-fiction” Artura Domosławskiego, która w Polsce wywołała kontrowersje, wyciszone później przez katastrofę pod Smoleńskiem, wzbudza duże zainteresowanie zagranicznych wydawców.

Jak informuje wydawnictwo Świat Książki, prawa do wydania biografii Ryszarda Kapuścińskiego kupiły wydawnictwa z Włoch (Fazi Editore), Hiszpanii (Galaxia Gutenberg), Holandii (De Geus), Francji (Les Arennes), Węgier, a także z Wielkiej Brytanii (Verso), które opublikuje książkę również w Stanach Zjednoczonych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ponadto „Kapuścińskiego non-fiction”, przed podjęciem decyzji o publikacji, recenzują wydawnictwa z Niemiec, Danii, Grecji, Turcji, Szwecji, Norwegii, Finlandii i Słowenii, w sumie 24 domy wydawnicze. Świat Książki otrzymuje także sygnały o zainteresowaniu wydawców w Chinach, gdzie twórczość Kapuścińskiego cieszy się dużym powodzeniem.

Zobacz recenzję książki „Kapuściński non-fiction” w Salonie Kulturalnym.

SKRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »