Gospodarka » Przemysł

Zainwestuj w nowoczesne ogrzewanie wraz z BOREN.

Zainwestuj w nowoczesne ogrzewanie wraz z BOREN.
Zobacz więcej zdjęć »
W związku z podpisaniem Ustawy o efektywności energetycznej informujemy naszych klientów o nowych możliwościach wsparcia finansowego z NFOŚiGW.

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przygotował Program Priorytetowy "Efektywne zarządzanie energią". Celem programu jest dofinansowanie projektów, służących poprawie efektywności energetycznej w najbardziej energochłonnych polskich przedsiębiorstwach.

Program będzie realizowany w  dwóch niezależnych etapach:

  • Dofinansowanie audytów energetycznych
  • Dofinansowanie zadań inwestycyjnych prowadzących do wzrostu efektywności energetycznej przedsiębiorstw.

Beneficjentem programu może być każde przedsiębiorstwo, które w roku poprzedzającym złożenie wniosku zużyło minimum 50 GWh energii.

Mamy nadzieję, że zewnętrzne wsparcie finansowe będzie stanowiło element motywujący dla podjęcia współpracy z naszą firmą i inwestycji w promienniki podczerwieni. Od lat specjalizujemy się w przeprowadzaniu ekspertyz i audytów energetycznych, a także wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań energooszczędnych w przemyśle.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pozycjonowanie Wrocław - Prestige SEO
http://pseo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 3 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »