Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Zamknij lato w pudełku! – bezpłatne warsztaty dla dzieci

Zamknij lato w pudełku! – bezpłatne warsztaty dla dzieci
Zobacz więcej zdjęć »
Jakby tu zachować letnie chwile na dłużej? Najlepiej zamknąć je w pudełku! Centra Handlowe Auchan w Katowicach, Sosnowcu i Żorach zapraszają dzieci 25 sierpnia na warsztaty kreatywne, na których powstaną ozdobne pudełka vintage na wakacyjne skarby. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

Czas powoli żegnać letnie dni i przygotowywać się na powrót do szkoły. Nie jest to powód do smutków, ponieważ wakacyjne chwile można zatrzymać na dłużej w postaci zdjęć, pamiątek czy skarbów, które można zgromadzić w specjalnym, własnoręcznie zaprojektowanym pudełku. Okazją do stworzenia prac będą warsztaty w Centrum Handlowym Auchan Katowice, Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec oraz Centrum Handlowym Auchan Żory.

Do powstania prac posłużą pudełka z grubej tektury, które będą ozdabiane techniką decoupage. Na odpowiednio spreparowaną powierzchnię ścian pudełka maluchy będą naklejać wycięte z kolorowych serwetek ozdoby oraz malować farbami akrylowymi. Papierowe wzory będą pokrywane wieloma warstwami specjalnego preparatu, tak aby wtopiły się w powierzchnię ścian i tworzyły gładką, kolorową powierzchnię w stylu vintage. Powstałe prace pomieszczą najróżniejsze skarby wakacyjne, które będą przypominać o letnich, niezapomnianych przygodach.

Warsztaty kreatywne odbędą się 25 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Katowice przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach, w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu oraz Centrum Handlowym Auchan Żory przy ul. Francuskiej 11 w Żorach.  Zajęcia będą prowadzone od 11.00 do 17.00. Wstęp bezpłatny.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »