Gospodarka » Żywność

Zamknij świeżość w słoikach

Zamknij świeżość w słoikach
Zobacz więcej zdjęć »
Sklepowe półki i stragany pełne są świeżych i pachnących warzyw oraz owoców. Niestety, sezon na nie niedługo się skończy, dlatego póki jeszcze mamy czas, zabierzmy się za przygotowywanie domowych przetworów. Dzięki temu, jesienią i zimą będziemy mogli cieszyć się smakami lata.

Niezbędne do tego celu będą octy produkowane przez Wytwórczą Spółdzielnię Pracy „Społem"!

Papryka, ogórki, dynia, gruszki czy śliwki to jedynie wybrane produkty, które świetnie nadają się do marynowania. Odpowiednio przygotowana zalewa pozwoli im na zachowanie świeżości przez długi czas.

Dlaczego warto wybrać octy od WSP Społem?

Odpowiedź jest prosta!  Po pierwsze Kielecka Spółdzielnia specjalizuje się w ich produkcji od 1932 r., a jej wyroby zostały wielokrotnie wyróżnione np. Znakiem „Jakość Tradycja", czy też Złotym Laurem Konsumenta. Ponadto, najwyższej jakości składniki oraz tradycyjna receptura wykorzystywane w procesie naturalnej fermentacji gwarantują, że domowe przetwory będą nie tylko wybornie smakowały, ale także zachwycą apetycznym aromatem.Co więcej, obok tradycyjnej wersji Octu spirytusowego 10% w ofercie firmy znajdują się także Octy spirytusowe 6% o smaku: czosnkowym, koperkowym oraz estragonowym. Zatem do dzieła!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bb_pr
http://bbpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »