Dom » Wnętrza

Zanim otworzysz hotel

Zanim otworzysz hotel
Zobacz więcej zdjęć »
Zanim pierwsi klienci przekroczą próg Twojego hotelu, czeka cię wiele pracy związanej z aranżacją wnętrza pokoi, stworzeniem menu oraz doborem odpowiednich mebli, aby klienci odnaleźli spokój w podróży.

Wszystko to jest bardzo istotne z punktu widzenia zadowolenia klienta, ale myślę że ważną sprawą jest klimat i aura panująca w hotelu. Klimat miejsca takiego jak hotel sprawia, że klienci wybierają właśnie nasz i powracając do niego dają nam do zrozumienia że wybraliśmy odpowiednią drogę.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ale zanim będziesz cieszyć się z popularności swojego hotelu czeka cię wiele pracy oraz kreatywności, gdyż musisz stworzyć miejsce opowiadające niezwykłą historię.

Dostępne meble hotelowe na rynku meblarskim pozbywają hotele oryginalności oraz jedynego w swoim rodzaju klimatu. W dzisiejszej branży meblarskiej, produkcja mebli hotelowych skupia się niestety na powtarzaniu już znanych i popularnych modeli mebli.

Zaprojektowanie mebli charakterystycznych wyłącznie dla Twojego hotelu jest podstawowym celem, dla uzyskania niepowtarzalności miejsca. Większość z nas jest wzrokowcami, dlatego pierwsze wrażenie jakie meble w Twoim hotelu wpłynie na wybranie właśnie Twojego hotelu.

Meble muszą przyciągać uwagę, muszą być wykonane z najlepszego drewna oraz cechować się precyzja wykonania każdego detalu. Wszystkie te cechy posiadają meble stylowe tworzone na indywidualne zlecenie, według wymiaru, stylu, kolorów oraz wzorów. Meble stylowe są to nowe meble stylizowane na wzorzysty barok, na anielski styl rokoko oraz meble charakterystyczne dla czasów Ludwika Filipa.

Wnętrze, w którym zastosujemy meble stylowe zmieni się w oazę spokoju, harmonii oraz elegancji. Zastosowanie drewna najwyższej jakości podniesie znacznie prestiż oraz wygląd każdego wnętrza, kolory ciemnej czekolady, czereśni czy orzecha, bieli czy écru pozwala zastosować je do każdego wnętrza.

 

F.H.P.U. Antyk-Styl

32-445 Sułkowice
ul. Słoneczna 548
kom. 605-211-470
biuro@antyk-styl.eu
www.antyk-styl.euRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ivona

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »