Kultura, sztuka » Kultura

Zapowiedzi e-booków Agencji Wydawniczej Runa

Zapowiedzi e-booków Agencji Wydawniczej Runa
Zobacz więcej zdjęć »
Agencja Wydawnicza Runa przygotowała kolejne książki, które znajdą się w Księgarni eClicto, jako e-booki.

Agencja Wydawnicza Runa przygotowała kolejnych siedem książek, które jako e-booki w formacie epub znajdą się w Księgarni eClicto. Cztery tytuły to absolutne nowości.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W lutym 2010 w postaci e-booka ukaże się najnowsza powieść Magdy Parus „Wilcze dziedzictwo. Ukryte cele”. To trzecia część powieściowego cyklu fantasy, na który składają się „Wilcze dziedzictwo. Cienie przeszłości” oraz „Wilcze dziedzictwo. Przeznaczona” – oba tytuły są także e-bookami.

Nowością marca, przygotowaną przez Runę, będą „Mosty wszechzieleni” Wawrzyńca Podrzuckiego. To ostatni tom trylogii „Yggdrasill”, na którą składają się również „Kosmiczne ziarna” i „Uśpione archiwum”.

Kolejne nowości to planowana na kwiecień „Psalmodia” Michała Krzywickiego (autor „Plag tej ziemi”) oraz „Runy Hordów” (kontynuacja „Gildii Hordów” ) Magdaleny Salik, zapowiadane na maj 2010.  

Do Księgarni eClicto trafią też książki, których nakład w wersji papierowej został już wyczerpany i będą dostępne tylko jako e-booki. Są to powieści Tomasza Pacyńskiego: „Wrzesień”, „Maskarada” i „Wrota światów. Zła piosenka”.

Blog eClictoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »