Dom » Architektura

Zapraszamy do nowego oddziału Biura Projektów ARCHON+ w Poznaniu

Zapraszamy do nowego oddziału Biura Projektów ARCHON+ w Poznaniu
Zobacz więcej zdjęć »
Projekty domów ARCHON+ cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Aby ułatwić Klientom bezpośredni kontakt z doradcami projektowymi, systematycznie rośnie liczba oddziałów ARCHON+, zlokalizowanych w dużych miastach.

W Poznaniu został otwarty siódmy już oddział lidera sprzedaży gotowych projektów domów jednorodzinnych - Biura Projektów ARCHON+.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W oddziale można odebrać bezpłatny katalog, zamówić dowolny projekt domu z oferty ARCHON+, skorzystać z bezpłatnego doradztwa projektowego a także zlecić załatwienie formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Uwaga – Klienci z całego województwa wielkopolskiego mogą liczyć na super atrakcyjne promocje przygotowane z okazji otwarcia nowego biura: 10% rabatu na adaptację projektu domu oraz 50% rabatu na mapę do celów projektowych potrzebną do uzyskania pozwolenia na budowę.

W oddziale można dowiedzieć się także jakie korzyści wynikają z budowy domu energooszczędnego oraz zapoznać się z projektami dodatkowych instalacji grzewczych takich jak solary, pompy ciepła czy ogrzewanie kominkowe. Dla Klientów, których marzeniem są instalacje sterujące ogrzewaniem, roletami, oświetleniem, alarmem itp. dostępne są projekty instalacji Inteligentny Dom. Natomiast dla wszystkich osób zainteresowanych budową domu i urządzeniem ogrodu, zespół ARCHON+ przygotował bogato ilustrowany poradnik PIĘKNY OGRÓD. Oddział w Poznaniu mieści się przy ul. Krauthofera 18, lokal 49, tel./fax (61) 646 06 55, tel. kom. 519 321 502, e-mail: poznan@archon.pl.

źródło: www.archon.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ARCHON+ Biuro Projektów
http://www.archon.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »