Dom » Ogrody

Zaprojektuj ogród marzeń z pomocą firmy POLBRUK

Zaprojektuj ogród marzeń z pomocą firmy POLBRUK
Zobacz więcej zdjęć »
Wybór nawierzchni wokół domu to przeważnie decyzja na wiele lat, dlatego musi być starannie przemyślana. Nie wszyscy jednak mamy wyobraźnię przestrzenną i duszę architekta krajobrazu. Co zrobić, kiedy nie wiemy jaką kostkę brukową dopasować do naszego ogrodu?

Aby ułatwić trudne zadanie, firma Polbruk oferuje swoim klientom usługę projektową, realizowaną przez profesjonalnych doradców.
Często zdarza się, że kostka, która doskonale prezentuje się na sklepowej półce, niekoniecznie pasuje do elewacji naszego domu, czy struktury podłoża, a wyłożona nią nawierzchnia nie przypomina efektu, który chcieliśmy osiągnąć. By nie popełnić takich błędów warto skorzystać z fachowej pomocy. Firma Polbruk, mając to na uwadze, dla wszystkich tych, którzy w aranżacji przestrzeni stawiają pierwsze kroki, uruchomiła dodatkową usługę. Osoby, które zdecydują się na zagospodarowanie swojej posesji przy pomocy kostek brukowych z kolekcji Polbruk STYL, Polbruk ART lub Polbruk LINEA, skorzystać mogą z bezpłatnej pomocy doświadczonych projektantów. Przygotują oni profesjonalny projekt naszego ogrodu, uwzględniając preferencje właścicieli i specyfikę terenu. Zaproponowana przez doradcę koncepcja, będzie nie tylko propozycją ciekawej aranżacji, ale również zbiorem przydatnych podczas prac brukarskich informacji. Aby skorzystać z usługi proponowanej przez firmę Polbruk wystarczy wybrać się do jednego z wybranych punktów sprzedaży, zakupić minimum 150 m2 kostki brukowej z serii Polbruk STYL, Polbruk ART lub Polbruk LINEA oraz dostarczyć niezbędnych informacji o ogrodzie. Resztę prac zostawiamy w rękach  specjalistów, którzy zaprojektują ogród naszych marzeń, mieniący się ferią barw i kształtów. Dzięki temu, bez niepotrzebnego stresu i straty czasu, będziemy mogli cieszyć się efektem końcowym.
Aranżując przestrzeń wokół domu musimy zadbać, by każdy szczegół, również ogrodowe ścieżki, tworzyły jednolitą i harmonijną kompozycję. Z pomocą profesjonalnych projektantów firmy Polbruk zbudujemy wyjątkową przestrzeń, wypełnioną niepowtarzalnymi kolorami i wzorami.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Firma Polbruk S.A. to ogólnopolski producent kostki brukowej oraz wyrobów drogowych, działający na rynku od 18 lat (początkowo B-Complex, potem Polbet B-Complex, przejmując po kolei zakłady od firm: Polbet, Jadar, Faelbud). Od 1998 roku jest częścią irlandzkiego koncernu budowlanego  CRH plc – jednego z największych dystrybutorów materiałów budowlanych na świecie. Spółka obecnie oferuje ponad 150 produktów : od klasycznych, prostych wzorów i kształtów po wyszukane, niezwykle ozdobne formy. Produkty Polbruk sprzedawane są klientom indywidualnym w ponad 800 hurtowniach i składach budowlanych na terenie całego kraju. Ponadto firma dystrybuuje swoje wyroby poprzez sieci handlowe: PSB, Saint Gobain, Nomi czy Leroy Merlin.

Polbruk S.A.
Ul. Nowy Świat 16c
80-299 Gdańsk
www.polbruk.pl
Infolinia: 801 081 551Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »