Dom » Wnętrza

Zaprojektuj okładkę wiosennego „Dekoratorium"!

Zaprojektuj okładkę wiosennego „Dekoratorium"!
Zobacz więcej zdjęć »
Choć jesień trwa w najlepsze, przynosząc ze sobą melancholijny nastrój i spadające liście, w myślach tęsknimy już do wiosny – jej przyjemnego ciepła i energetycznych kolorów. Wiosenne inspiracje możemy wykorzystać w najnowszym konkursie „Dekoratorium".

Udział w najnowszym konkursie „Dekoratorium" to doskonała okazja do zabawy z kolorami i przeniesienia własnych, inspirujących pomysłów na oryginalny projekt. Każdy może stworzyć wiosenną okładkę magazynu według własnych wyobrażeń. Tylko od nas zależy, czy będzie ona przedstawiać barwne pejzaże, przytulne wnętrza czy też nietypowe skojarzenia z wiosną. W konkursie doceniona zostanie inwencja autora i ciekawe podejście do tematu!

Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy zaproponować własne zdjęcie lub grafikę na okładkę oraz temat główny i wysłać je na adres mailowy: kontakt@dekoratorium.com. Zgłoszenia można przysyłać do 15 listopada bieżącego roku. Zdjęciem okładkowym może być  zarówno fotografia, rysunek i zdjęcie pobrane ze strony www.dekoratorium.com, jak i kolaż wymienionych elementów. Musimy tylko pamiętać, że okładka – w formie pliku JPG – powinna zawierać logo magazynu, adres www i logo wydawcy, czyli Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA.

Spośród wszystkich nadesłanych prac jury konkursu wybierze dwie najciekawsze, najbardziej oryginalne okładki. Ich autorzy otrzymają nagrody główne – weekend dla dwojga w Farmona Hotel Business & SPA oraz w Deja Vu, Gościniec Darłowo. W konkursie przyznane zostaną również nagrody dodatkowe w postaci zestawów świeczek ozdobnych, ufundowanych przez sklep zapachdomu.pl Trafią one do autorów 10 innych, inspirujących prac. Wyniki zostaną opublikowane na wortalu 22 listopada 2013 r. Najciekawsze projekty mają też szansę stać się inspiracją do stworzenia kolejnego wydania magazynu „Dekoratorium"!

Szczegóły oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie: http://dekoratorium.com/aktualnosci/konkurs-zaprojektuj-okladke-dekoratorium/

Zapraszamy do zabawy i nadsyłania prac!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedPen Public Relations
http://redpen.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »