Moda » Odzież

Zaprojektuj własną kurtkę na sezon jesień-zima 2017

Zaprojektuj własną kurtkę na sezon jesień-zima 2017
Zobacz więcej zdjęć »
Kurtki puchowe królują na wybiegach w sezonie jesienno-zimowym. Każdego roku trend na puchówki odżywa w nowych fasonach, wzorach i kolorach. Dlaczego są one tak chętnie promowane?

Niewątpliwie wynika to z ich funkcjonalności – wykonane z naturalnych materiałów zapewniają solidną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo, użyte w nich naturalne materiały świadczą o najwyższej jakości i ekskluzywnym charakterze. Tym, którzy wiernie podążają za modą lub stawiają na jakość, firma Manblu oferuje możliwość zaprojektowania własnej kurtki.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Szycie na miarę

W czasach taśm produkcyjnych szycie na miarę to coraz rzadziej spotykane rozwiązanie. Pozwala na pełne dopasowanie do każdego typu sylwetki, a także uniknięcie konieczności wyboru spośród nie zawsze pasujących, standardowych rozmiarówek w sklepach. Oferta przewiduje możliwość zaprojektowania wymarzonej kurtki przez samego klienta, dzięki opcji samodzielnego wyboru wzoru, koloru i stylu. Kurtki puchowe szyte na miarę dla kobiet i mężczyzn to odpowiedź na indywidualne wymagania, a także potrzebę personalizacji i wyróżnienia się z tłumu. 

Czas wykonania kurtki wynosi około 21 dni. Proces zakłada przygotowanie wykrojów zgodnych z podanymi przez klienta wymiarami, ręczne wypełnianie komór puchem i zszywanie całości.

Przy procesie zamówienia można decydować o dodatkowych kieszeniach czy zamkach. Szycie na miarę zapewnia jakość, dbałość o każdy szczegół, porządne wykonanie i starannie dobrane akcesoria, takie jak suwaki, napy i taśmy zamkowe.

Modele i kolory

W ofercie znajdują się klasyczne fasony z oryginalnymi elementami kroju. Obok tych eleganckich, znajdziemy też modele, które bez problemu można łączyć ze sportowym i codziennym stylem. Każdy dostępny jest w 8 kolorach, które można zestawiać w różnych połączeniach materiału wierzchniego i podszewki. Niektóre modele damskie posiadają kołnierze i mankiety z akrylu, ręcznie robione na drutach klasycznym ściegiem angielskim. W innych modelach praktycznym rozwiązaniem są stójki chroniące przez zimnem i wiatrem.

Dla mężczyzn, oprócz klasycznych kurtek, przewidziane zostały puchowe marynarki oraz kamizelki. Można nosić je jako dodatkowe ocieplenie zimą lub jako samodzielny ubiór wierzchni jesienią i wiosną. 

Polski puch

Puch gęsi jest niezwykle lekki, sprężysty i ściśliwy. Mimo nacisku, zawsze wraca do swojej pierwotnej objętości. Najbardziej ceniony za swoje właściwości izolacyjne i termiczne jest polski puch.

Do produkcji kurtek Manblu wykorzystywany jest najlepszy polski puch gęsi – surowiec ceniony na całym świecie. Odpowiadająca za izolację jednostka sprężystości puchu wynosi w   tym przypadku ponad 850 cuin. Każda kurtka posiada w zestawie worek kompresyjny, w którym można przechowywać ją po sezonie, a także wygodnie transportować.

Funkcjonalność

Używane w kurtkach tkaniny są puchoszczelne, dzięki czemu puch nie przedostaje się przez materiał na zewnątrz. Zamawiając produkt można wybrać wykończenie wodoodporną membraną, która zapewnia ochronę puchu przed przemakaniem. Istnieje również możliwość modyfikacji ilości wypełnienia, np. zwiększenie puchu o 10 procent.

Manblu ma duże doświadczenie w szyciu ubrań puchowych, w tym kurtek, spodni i śpiworów przeznaczonych na wyprawy górskie. Oprócz specjalistycznych produktów na zamówienie, firma zdecydowała się też na te codziennego użytku, dostępne w aktualnej ofercie. Do oferty dołączą niedługo również kurtki dziecięce. Wygodny kreator kurtek oraz poradnik „Zmierz się” ułatwiają zaprojektowanie własnej kurtki. Puchową kurtkę szytą na miarę można zamówić na stronie http://manblu.com/pl/

 

 

***

Manblu zajmuje się szyciem kurtek puchowych na miarę. Zespół budował swoje doświadczenie na przygotowywaniu specjalistycznych produktów na wyprawy górskie. W ofercie dostępne są kurtki damskie i męskie przeznaczone do codziennego użytku. Manblu używa najwyższej jakość materiałów i tradycyjnych metod szycia. Kurtki dostępne są online pod adresem: http://manblu.com/pl/

 

 


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »