Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Zaproszenia ślubne dla rodziców

Zaproszenia ślubne dla rodziców
Zobacz więcej zdjęć »
Odwieczny problem państwa młodych – czy wręczać zaproszenie ślubne rodzicom. Wydawać mogło by się, iż jest to problem wręcz wydumany, tymczasem okazuje się, iż może być on poważnym problemem dla młodych, którzy chcą nie tylko trzymać się zasad savoir vivreu, ale i sprostać oczekiwaniom najbliższych.

Wręczać, czy nie wręczać? Oto jest pytanie

Choć rozstrzygnięcie tego rodzaju kwestii to z pewnością nie sprawa życia i śmierci, a zatem z pewnością nie jest to dla młodych kwestia być albo nie być, warto jednak wiedzieć jak powinno się zachować. A wszystko można wytłumaczyć na przysłowiowy chłopski rozum. A zatem? W zależności od rodzaju zaproszenia, a uściślając od tekstu jaki znajdzie się w naszym zaproszeniu, a także od tego kto organizuje przyjęcie weselne, od tego właśnie powinniśmy uzależnić wręczenie zaproszenia rodzicom. Jeśli więc na zaproszeniu widnieje sformułowanie, iż państwo młodzi zapraszają na uroczystość wraz z rodzicami, a rodzice czynnie uczestniczą w organizowaniu przyjęcia weselnego (niekoniecznie pod kątem finansowym), wówczas można zrezygnować z wręczania zaproszenia. Jeśli jednak narzeczeni przygotowują przyjęcie w pełni samodzielnie, bez udziału rodziców, wówczas w dobrym tonie będzie wręczyć takie właśnie zaproszenie.

Jakie zaproszenie dla rodziców?

To, jakie zaproszenie zostanie wręczone rodzicom zależy od kilku czynników. Przede wszystkim, tak jak i w przypadku zaproszeń dla innych gości, dostosujcie je do motywu i koloru przewodniego. Na rynku dostępnych jest imponująca ilość ślubnych zaproszeń, które doskonale sprawdzą się jako zaproszenia dla tych najważniejszych z gości. Wybierając zaproszenia dla rodziców, można wybrać ten sam wzór co dla pozostałych gości. Jeśli jednak w szczególny sposób zaznaczyć chcecie wyjątkowość waszych rodziców warto pomyśleć o osobnym wzorze i koniecznie o osobnym tekście takiego zaproszenia. Zazwyczaj jest to bowiem zaproszenie wraz z prośbą o błogosławieństwo.

Mała rzecz, a cieszy

Jeśli wybraliście już ślubne zaproszenie, nie zapomnijcie też i o wybraniu odpowiedniej kartki z podziękowaniami dla rodziców, która zostanie wręczona czy to podczas przyjęcia weselnego, czy to już jakiś czas po. Miejsce i czas narzeczeni ustalają indywidualnie.

Dla niezdecydowanych co do wzoru podziękowań i zaproszeń dla rodziców, proponujemy kilka poniższych modeli.

Romantyczne i proste, z pewnością ucieszy rodziców.

Czarne i eleganckie zaproszenie z pewnością przypadnie do gustu nie tylko rodzicom państwa młodych, ale i seniorom rodu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

igalo

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Hania 2017-06-09 14:17:57

    widziałam takie śliczne ręcznie robione zaproszenia na amelia-wedding.pl Koleżanki też od nich zamawiały i wszystkie były zadowolone :)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »