Technologie » Komputery

Zasilanie awaryjne dla wymagających

Zasilanie awaryjne dla wymagających
Zobacz więcej zdjęć »
CyberPower wprowadził na rynek nowy model UPS'a – PR6000ELCDRTXL5U, który został zaprojektowany w architekturze line-interactive, z pełną falą sinusoidalną na wyjściu.

W porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań, które dla mocy powyżej 5kVA wykorzystują droższą architekturę on-line, urządzenie jest dostępne w bardzo atrakcyjnej, niższej o około 30 proc. cenie. Dodatkowo, dzięki opatentowanej technologii GreenPowerUPSTM, zasilacz zużywa nawet o 75 proc. mniej energii i emituje do 80 proc. mniej ciepła, przy zachowaniu 100 proc. wydajności.

Nowy UPS CyberPower z serii Professional Rack Mount stanowi doskonałą propozycję dla użytkowników biznesowych. Przeznaczony jest zwłaszcza dla korporacyjnych centrów magazynowania danych, firm działających na rynku telekomunikacyjnym i sieciowym, a także do rozbudowanych systemów monitoringu wizyjnego i dużych środowisk aplikacyjnych.

Gniazda wyjściowe zasilacza (8 w standardzie IEC320 C13 i 2 w standardzie IEC 320 C19) podzielono na bloki dla krytycznie ważnych i mniej istotnych urządzeń, co umożliwia lepszą kontrolę poboru mocy w wymagających środowiskach. Istnieje również możliwość zainstalowania nieograniczonej ilości dodatkowych modułów baterii (BPL48V75ART2U) posiadających wbudowaną, niezależną ładowarkę oraz wymienialne przez użytkownika baterie 12 x 9AH. UPS wyposażono w funkcję awaryjnego wyłączenia zasilania EPO, umożliwiającą zdalne wyłączenie UPS w razie konieczności odcięcia zasilania. Urządzenie dysponuje również mechanizmem AVR (Automatic Voltage Regulator), który stabilizuje napięcie na wyjściu w razie zakłóceń w sieci energetycznej.

CyberPower PR6000ELCDRTXL5U jest przeznaczony do montażu w szafie rack (5U). Bieżące monitorowanie jego pracy umożliwia wielofunkcyjny wyświetlacz LCD, który pokazuje m.in. informacje o aktualnych warunkach zasilania, przewidywanym czasie działania przy aktualnym obciążeniu itp. Do sprzętu dołączono również oprogramowanie Power Panel Business Edition. Urządzenie może być zarządzane zdalnie (SNMP/HTTP) za pomocą opcjonalnej karty rozszerzeń - RMCARD202.

Cena PR6000ELCDRTXL5U wynosi 9999 zł brutto. Systemy UPS CyberPower objęte są 24-miesięczną gwarancją i dostępne są u autoryzowanych partnerów handlowych Konsorcjum FEN - dystrybutora CyberPower w Polsce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »