Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Zatrzymać ciepło – kubki termiczne BERGSON

Zatrzymać ciepło – kubki termiczne BERGSON
Zobacz więcej zdjęć »
W pracy przed komputerem, na spacerze czy na przestanku oczekując na tramwaj. Kubki termiczne dobrze sprawdzają się w różnych sytuacjach. Nic dziwnego, że znajdują coraz większą liczbę zwolenników. Czym kierować się przy ich zakupie?

Kubki termiczne stały się w ostatnich miesiącach modnym gadżetem. Dużym powodzeniem cieszą się serie kolekcjonerskie – wybierać można wśród różnych kolorów, kształtów i grafiki. Główną zaletą kubków powinien być jednak nie modny kształt czy nadruk, lecz przede wszystkim funkcjonalność.

Pierwszą i najważniejszą cechą, na jaką warto zwrócić uwagę przy zakupie kubków jest ich zdolność do utrzymywania ciepła. Najlepsze kubki zachowują pożądaną temperaturę – czyli taką samą jak temperatura początkowa płynu, nawet do 6 godzin. Przyczynia się do tego podwójna ścianka kubka. Dobrze, jeśli wewnętrzna warstwa wykonana jest ze stali, a zewnętrzna z plastiku, tak jak w przypadku kubków termicznych BERGSON. Dzięki temu kubek z jednej strony izoluje ciepło, zapewniając odpowiednią temperaturę przechowywanych płynów, z drugiej jest chłodny na zewnątrz i umożliwia bezpieczne przenoszenie go.

Warto zwrócić też uwagę na rączkę kubka – jeśli jest przymocowana u góry, bez problemu wpasuje się w samochodowy uchwyt. Ważna jest też przykrywka, która pozwala na wygodne picie, zabezpieczając równocześnie przed wylewaniem się napoju. Bardziej wymagający, zamiast kubka mogą zdecydować się na zakup termosu. Jego przewaga polega na szczelnym zamknięciu. Dzięki temu nie trzeba zawsze trzymać go w ręce, lecz bez problemu wrzucić go do plecaka czy torby.

Godne polecenia są kubki i termosy marki BERGSON, dostępne już od 49zł.

Więcej informacji na www.bergson.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja123

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »