Dom » Wnętrza

Zatrzymaj świąteczny klimat na dłużej z marką Liebherr

Święta tuż tuż, a wraz z nimi – coroczne przygotowania wigilijne, dzięki którym świąteczny czas spotkań z bliskimi pozostaje na długo w pamięci.

Jeśli również dla Państwa Święta co roku trwają zdecydowanie za krótko, to właśnie dla Was są innowacyjne technologie marki  Liebherr z  linii produktów Premium, które pozwalają zachować smak Świąt na dłużej.
Święta nie byłyby Świętami, gdyby co roku nie towarzyszyły im specjalne potrawy – to jednak oznacza większe niż zwykle ilości jedzenia w domu, zarówno w okresie przedświątecznym, jak i tuż po. Aby wszystkie specjały zachowały swoją świeżość na dłużej powinny być przechowywane w odpowiednich warunkach, gwarantujących zachowanie ich smaku, zapachu i składników odżywczych. Marka  Liebherr przedstawia innowacyjne technologie, dzięki którym świąteczne przygotowania nie będą już oznaczały gorączkowego poszukiwania dodatkowego miejsca na przechowywanie produktów, 
a wyrzucanie niewykorzystanego jedzenia, którego znowu było za dużo – stanie się przeszłością.
Technologia BioFresh, która utrzymuje przechowywane produkty w temperaturze bliskiej 0°C zapewnia im trwałość dostosowując się też do ich rodzaju. System BioFresh to specjalne szuflady  DrySafe - o niskiej wilgotności powietrza, które stwarza idealne warunki do przechowywania mięs, ryb i produktów mlecznych. Z kolei szuflady HydroSafe o dużej wilgotności powietrza zostały  stworzone specjalnie do przechowywania owoców i warzyw. Idealnym rozwiązaniem do przechowywania dużej ilości żywności będą zestawy Side-by-Side SBSes 7165 Premium Plus lub 7353 Premium, które posiadają funkcję BioFresh gwarantując jednocześnie wystarczającą przestrzeń dla większej niż zazwyczaj ilości produktów spożywczych. Model Side-by-Side SBSes 7165 Premium Plus to również doskonałe rozwiązanie dla koneserów wina – dzięki wbudowanej winiarce o dwóch oddzielnie regulowanych strefach temperatur nawet najbardziej szlachetne trunki będą zawsze gotowe do tego, by stanowić doskonałą oprawę noworocznych spotkań w gronie przyjaciół.
Część świątecznych produktów będzie idealnie nadawała się zamrożenia, aby sięgnąć po nie jeszcze  w okresie styczniowych spotkań karnawałowych. W tym celu marka Liebherr stworzyła system SuperFrost. Dzięki tej funkcji powietrze w wyjątkowo krótkim czasie schładzane jest do temperatury  -32°C. Umożliwia to szybkie zamrażanie produktów spożywczych przy zachowaniu witamin i wartości odżywczych. Pomocne przy efektywnym mrożeniu będą też wyjątkowe technologie Liebherra: NoFrost i SmartFrost. Pierwsza pozwoli zamrozić żywność poprzez obiegowe, pozbawione wilgoci powietrze tak, aby nie tworzyć zbędnego lodu. Druga rozwiąże problem nadmiernego oszraniania wnętrza zamrażarki, przez co zlokalizowanie konkretnych potraw we wnętrzu urządzenia będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Do przechowywania większej ilości żywności w ujemnych temperaturach polecamy zamrażarkę SIGN 3566 Premium z systemami NoFrost oraz SuperFrost.
Produkty Premium to także wyjątkowy design i eleganckie wykończenie. Liebherr dba o to, aby jego sprzęty AGD cechowały się wyjątkową estetyką oraz ponadczasowym wyglądem, który nada każdej kuchni stylu i wyjątkowego charakteru. Aby wyjść naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom efektywność energetyczna sprzętów Liebherr plasuje się w klasie A++ oraz A+++. 
Dla wielu osób zdecydowanie najprzyjemniejszą częścią Bożego Narodzenia jest moment rozdawania prezentów. Radość naszych bliskich po otwarciu podarunków jest bezcenna. Idealnym i wyjątkowo gustownym pomysłem na prezent będzie jeden ze sprzętów z linii Premium. Winiarka jest 
z pewnością pożądana przez każdego konesera oraz będzie pierwszym krokiem do stworzenia  własnej kolekcji  ekskluzywnych alkoholi. Dla amatorów tego typu trunków polecamy jedną 
z chłodziarek WTes1672 lub WTes5872. Z kolei cygara to symbol klasy i prestiżu. Sposób, w jaki są przechowywane ma wielki wpływ na ich późniejszy smak i aromat. Humidor ZKes453 zapewni im idealne warunki do leżakowania. Wszystkie te ekskluzywne pomysły na prezenty od marki Liebherr 
z pewnością będą strzałem w dziesiątkę i gwarancją uśmiechu na twarzach naszych bliskich.

Propozycje marki Liebherr z linii produktów Premium:
* Chłodziarko-zamrażarka w klasie energetycznej A+++ 
      CPesf3813 - 4.600,-
* Zestawy Side by Side z funkcjami BioFresh, NoFrost, SuperFrost:
      SBSes7165 Premium Plus - 19.500,-
SBSes7353 Premium - 16.500,-
* Zamrażarka szufladowa z systemem NoFrost, w klasie energetycznej A+++: 
      GNP3666- 5.600,-
* Chłodziarki do win:
      WTes1672 Vinidor - 6.900,-
      WTes5872 - 15.500,-
* Humidor z elektronicznie regulowaną wilgotnością: 
      ZKes453 - 7.993,-
Informacje dla mediów:

Bartłomiej Nowak, Account Executive, Partner of Promotion
e-mail: b.nowak@partnersi.com.pl, tel. (22) 858 74 58 w. 102

Piotr Pogonowski, Account Manager, Partner of Promotion
e-mail: p.pogonowski@partnersi.com.pl, tel. (22) 858 74 58 w. 101

Marta Dobrowolska, Dyrektor ds. Marketingu, AGED
e-mail: marta.dobrowolska@aged.com.pl, tel. (22) 738 31 01


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »