Rozrywka i wypoczynek » Sport

Zawodnicy UKS Academy Kiełczów zagrają w nowych strojach

Zawodnicy UKS Academy Kiełczów zagrają w nowych strojach
Zobacz więcej zdjęć »
UKS Academy Kiełczów jest młodym klubem piłkarskim, ale jego zawodnicy już pokazali swój zapał i pasję do piłki. Niebawem piłkarze zaprezentują się w nowych strojach, przekazanych im w czerwcu przez firmę odzieżową KiK – nowego partnera klubu.

UKS Academy Kiełczów rozpoczął swoją przygodę z piłkarskim światem w 2012 r. Drużyny zrzeszone w klubie pokazały, że stać je na wiele a piłka jest prawdziwą pasją młodych zawodników. Uczniowski Klub Sportowy skupia młodzież ze szkoły podstawowej w Kiełczowie, ale również młodych adeptów piłkarskich z Kowali, Długołęki i Borowa. Obecnie trenują tam roczniki od 2003 do 2009r. Drużyna z rocznika 2005 zdobyła dwa główne wyróżnienia w piłkarskim turnieju wrocławskim oraz dolnośląskim.

Piłkarze UKS Academy Kiełczów mogą pochwalić się rozpoczęciem współpracy z nowym partnerem. Jest to firma odzieżowa KiK, która przekazała drużynie nowe stroje do gry. Firma wręczyła zawodnikom komplety, w których skład wchodzą koszulki, spodenki i getry. W przekazanych strojach zaprezentowały się wszystkie grupy wiekowe.

„Bardzo się cieszymy z nawiązanej współpracy z UKS Academy Kiełczów. Ogromną satysfakcję daje nam angażowanie się w propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży. Jako firma odzieżowa chcieliśmy wesprzeć klub, przekazując zawodnikom stroje do gry. Mamy nadzieję, że w nowych koszulkach sięgną po najwyższe trofea. Życzymy im samych sukcesów i trzymamy kciuki za strzelone bramki oraz rozwój zawodników” – mówi Mariusz Kulik z firmy KiK.  KiK Textil sp z o.o.
ul. Modrzewskiego 15/17
50-156 Wrocław
Telefon: + 48 (0) 71 377 44 00
Faks: + 48(0) 71 377 44 01
E-Mail: info.pl@kik-textilien.com
www.kik-textilien.com


KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 200 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i Chorwacji.
KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »