Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Zbieraj paragony i ciesz się zakupami z rabatami!

Zbieraj paragony i ciesz się zakupami z rabatami!
Zobacz więcej zdjęć »
Każdy, kto zrobi zakupy w sklepach galerii Centrum Handlowego Auchan Krasne od 17 sierpnia do 12 września i zbierze paragony na kwotę min. 150 zł, będzie mógł je wymienić na bon zakupowy o wartości 30 złotych!

Warto zachować paragony za zakupy! Dzięki nim łatwo wymienimy zakupiony produkt na inny lub dokonamy jego zwrotu. Centrum Handlowe Auchan Krasne przekonuje, że korzyści ze zbierania paragonów może być więcej i zaprasza do udziału w akcji „Bony za paragony”, która potrwa od 17 sierpnia do 12 września.

Każdy, kto w tym czasie zrobi zakupy w sklepach galerii handlowej i zbierze paragony na łączną kwotę minimum 150 złotych, będzie mógł je wymienić na bon zakupowy o wartości 30 złotych. Warto pamiętać, że w akcji nie można wykorzystać paragonów z hipermarketu Auchan.

Zebrane paragony będzie można wymieniać w specjalnym punkcie na terenie pasażu galerii handlowej w dniach 22 i 29 sierpnia oraz 5 i 12 września w godzinach 12:00-18:00. Regulamin akcji „Bony za paragony” oraz lista sklepów, w których będzie można zrealizować bony, są dostępne na stronie internetowej Centrum Handlowego Auchan Krasne www.auchankrasne.pl.

Centrum Handlowe Auchan Krasne umożliwia wygodne zakupy dla całej rodziny. Wśród blisko 40 sklepów można znaleźć popularne polskie i międzynarodowe marki, m.in. Orsay, Carry, Monnari, Coccodrillo, CCC, Deichmann czy Apart, jak również liczne punkty usługowe. Po zakupach można odpocząć, zjeść smaczny posiłek lub coś słodkiego w jednej z restauracji czy kawiarni. 

Akcja „Bony za paragony” trwa od 17 sierpnia do 12 września w Centrum Handlowym Auchan Krasne w Krasnem koło Rzeszowa. Bony będzie można wymieniać w specjalnym punkcie w pasażu galerii w dniach 22 i 29 sierpnia oraz 5 i 12 września w godzinach 12:00-18:00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »