Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Zbieraj paragony i ciesz się zakupami z rabatami!

Zbieraj paragony i ciesz się zakupami z rabatami!
Zobacz więcej zdjęć »
Jesienne trendy są już obecne w witrynach sklepowych. Na każdego, kto na miejsce wrześniowych zakupów wybierze Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna, czeka specjalna akcja, dzięki której będzie można zdobyć atrakcyjne rabaty.

Dlaczego warto zbierać paragony za zakupy? Dzięki nim łatwo wymienimy zakupiony produkt na inny lub dokonamy jego zwrotu. Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna przekonuje, że korzyści ze zbierania paragonów może być więcej i zaprasza do udziału w akcji „Bony za paragony”, która potrwa od 21 września do 3 października.

Każdy, kto w tym czasie zrobi zakupy w sklepach galerii handlowej i zbierze paragony na łączną kwotę minimum 150 złotych, będzie mógł je wymienić na bon zakupowy o wartości 30 złotych. W akcji nie biorą udziału paragony z hipermarketu Auchan.

Zebrane dowody zakupu będzie można wymieniać w specjalnym punkcie znajdującym się w pasażu galerii handlowej w dniach 26 września oraz 3 października w godzinach 12-18. Regulamin akcji „Bony za paragony” oraz lista sklepów, w których będzie można zrealizować bony, są dostępne na stronie internetowej Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna www.auchanprodukcyjna.pl.

Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna umożliwia wygodne zakupy dla całej rodziny. Wśród blisko 60 sklepów można znaleźć popularne polskie i międzynarodowe marki, m.in. Orsay, Carry, CCC, Pepco oraz punkt odbioru zakupów IKEA, salony wyposażenia i aranżacji wnętrz, a także liczne punkty usługowe. Galeria jest dogodnym miejscem spotkań, gdzie po zakupach można odpocząć, zjeść smaczny posiłek lub coś słodkiego w jednej z restauracji czy kawiarni. 

Akcja „Bony za paragony” trwa od 21 września do 3 października w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »