Dom » Wnętrza

Zdrowie w kieszeni

Zdrowie w kieszeni
Zobacz więcej zdjęć »
Właściwe odżywianie i odpowiednia dawka ruchu to jedno. Mało kto jednak wie, że sposób na zdrowy wypoczynek kryje się w... kieszeni.

Sen to jedno z najstarszych i najskuteczniejszych lekarstw. Pozwala optymalizować struktury pamięci, dotlenić mózg i zregenerować się naszemu organizmowi.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Jednak, żeby obudzić się w pełni sił, nasze ciało, zwłaszcza kręgosłup, musi komfortowo wypocząć. Pomóc mogą kieszenie. Chodzi tu o technologię wykonywania materaców sprężynowych. Tzw. kieszeniowe modele wykonane są w ten sposób, że każda sprężyna znajduje się w oddzielnej kieszonce wykonanej z materiału. Zalety takiego rozwiązania świetnie widać na przykładzie materaca kieszeniowego Odys z kolekcji firmy Janpol. Dzięki temu, że sprężyny nie stykają się ze sobą, zwiększona jest punktowa elastyczność modelu, ponieważ pod wpływem nacisku nie ugina się cały materac. Co to znaczy dla kręgosłupa? Ma on optymalne podparcie, co gwarantuje brak bólu pleców i skurczów mięśni. Płyty lateksowe, którymi obłożony jest Odys, zapobiegają rozwojowi bakterii. Materaca możemy używać cały rok, nie martwiąc się o zmieniające się temperatury. Pokrowiec z frotte strzyżonej pikowany jest z jednej strony bawełną, z drugiej owczą wełną. Bawełniana strona „oddycha” latem, wełniana natomiast – zimą stwarza uczucie ciepła. Dzięki temu materac kieszeniowy Odys to gwarancja komfortu i zachowania higieny przez cały rok.

Odys

www.janpol.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Intro Media

Komentarze (1)

  • avatar
    ~frankhauer 2017-03-28 11:43:06

    Witamy !

    Sen to 1/3 naszego życia, która decyduje o jakości pozostałych 2/3. Warto więc odpowiednio zadbać o regenerację podczas snu. Jesteśmy polskim producentem materacy wysokiej jakości. Nasza fabryka materacy mieści się w Perzowie w województwie Wielkopolskim. Działamy na terenie całego kraju - nie tylko jako sklepy internetowe http://materace-dla-ciebie.pl oraz sensit.pl, ale również posiadamy 90 sklepów stacjonarnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań http://frankhauer.pl

    Pozdrawiamy


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »