Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Zgarnij tytę z łakociami za wakacyjne zdjęcie!

Pora przywitać nowy rok szkolny! Centrum Handlowe Auchan Gliwice zadba, aby uczniowie z uśmiechem na twarzach pożegnali wakacje. Wszyscy odwiedzający fanpage galerii mogą wziąć udział w konkursie, w którym rozdawane będą rogi obfitości wypełnione słodyczami.

Gotowi na powrót do szkoły? Choć niektórzy ze smutkiem będą żegnać wakacje, to są i tacy, u których wrzesień wywołuje radość. Centrum Handlowe Auchan Gliwice zadba, aby maluchy z uśmiechem powitali rozpoczęcie roku szkolnego. Na fanów galerii na Facebooku czeka konkurs ze słodkimi nagrodami.

Aby wziąć udział w zabawie, należy wysłać w komentarzu pod postem konkursowym zabawne zdjęcie z wakacji. Autorzy pięciu najlepszych zdjęć otrzymają nagrody w postaci rogów obfitości wypełnionych łakociami. Zabawa potrwa od 22 do 28 sierpnia. Nagrody będą dostarczane zwycięzcom kurierem.

Szczegóły można znaleźć na fanpagu Centrum Handlowego Auchan Gliwice:

https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanGliwice/photos/a.196487177547696/589919661537777/?type=3Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »