Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Zimowa kraina w Renomie

Zimowa kraina w Renomie
Zobacz więcej zdjęć »
Wesołe bałwanki i puszysty śnieg – tak wyglądać będzie już w najbliższą niedzielę 16 stycznia wrocławski dom handlowy Renoma.

Animatorki cyklu RenoMA Dizajn zapraszają dzieci w wieku 6-12 lat na bezpłatne warsztaty, podczas których młodzi projektanci stworzą wewnątrz Renomy magiczną, zimową krainę. Zajęcia rozpoczną się na poziomie +2 o 11.00 i potrwają do 14.00.

Animatorki – Magdalena Kreis i Natalia Romaszkan – wspólnie z dziećmi stworzą wymarzony świat z wesołymi bałwankami, puszystym śniegiem i mroźnymi rysunkami na szybach. Do projektowania tego niezwykłego krajobrazu wykorzystają folie aluminiowe, bąbelkowe, spożywcze, worki foliowe, białą gąbkę oraz papier.

Spotkania RenoMA Dizajn są prowadzone w trybie otwartym, a dzieci mogą w każdym momencie przyłączyć się do zabawy, ale także zrezygnować z niej. Na młodych projektantów czekają niezbędne materiały i narzędzia do pracy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

izastraczek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »