Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Zimowy zawrót głowy!

Zimowy zawrót głowy!
Zobacz więcej zdjęć »
Symulator jazdy samochodem na ośnieżonej drodze, wirtualne skoki narciarskie oraz liczne zabawy i animacje o tematyce zimowej czekają na najmłodszych gości CH Auchan Poczesna. W najbliższą sobotę maluchy spotkają się także z bałwankiem Olafem, bohaterem bajki „Kraina lodu”. Wstęp wolny

Zima na dobre zawitała w mieście. W najbliższą sobotę 16 stycznia obecna będzie również w Centrum Handlowym Auchan Poczesna. Podczas pierwszego w tym roku spotkania z cyklu „Rodzinne spotkanie ze sportem” na gości galerii handlowej czekają liczne atrakcje.

Zarówno dzieci, jak i rodzice będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w wyścigach na ośnieżonej drodze. Umożliwi im to symulator jazdy samochodem, który stanie w pasażu galerii handlowej. Zainteresowaniem będą się zapewne cieszyć również konsole, dzięki którym każdy będzie mógł „poskakać na nartach” lub zagrać w gry o tematyce zimowej. Nie będzie to wcale takie łatwe, gdyż postaci z gier sterowane będą poprzez gesty i ruchy ciała uczestników zabawy.

Na najmłodszych gości galerii handlowej czekają także gry i konkursy ruchowe, podczas których maluchy między innymi pokonają slalom z kulami śnieżnymi czy zmierzą się w narciarskim konkursie grupowym. Gościem specjalnym spotkania będzie bohater bajki „Kraina lodu” – bałwanek Olaf. Każdy będzie mógł zrobić z nim sobie pamiątkowe zdjęcie, które zostanie bezpłatnie wydrukowane i wręczone jako upominek.

Zimowy zawrót głowy odbędzie się w sobotę 16 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ulicy Krakowskiej 10. Animacje rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 18.00. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »