Kultura » Kultura
Zjazd Pań Prezydent
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
W ramach projektu Łódź Miastem Kobiet 15 czerwca odbędzie się Zjazd Pań Prezydent. Do udziału w nim Pani Prezydent Hanna Zdanowska zaprosiła kobiety Prezydent z całego kraju. Tego dnia na jej zaproszenie Łódź odwiedzą m.in. Panie Prezydent Zgierza, Chełma, Rudy Śląskiej i Radomska. Podczas Zjazdu odbędzie się debata merytoryczna dotycząca polityki równościowej. Uczestniczki porozmawiają także o dobrych praktykach w zarządzaniu miastem. Wspólnie zastanowią się także, co ułatwia kobiecie bycie Prezydentem. Debata Pań Prezydent odbędzie się z udziałem zaproszonych gości – kobiet reprezentujących środowiska artystyczne, twórcze, biznes, organizacje pozarządowe, świat nauki i media.
O godz. 11:30 przed budynkiem Urzędu Miasta Łodzi (ul. Piotrkowska 104) wykonane zostanie pamiątkowe zdjęcie Pań Prezydent oraz kobiet biorących udział w debacie. Organizatorzy Zjazdu zapraszają wszystkie łodzianki do wspólnego sfotografowania się razem z nimi. Następnie, uczestniczki Zjazdu odwiedzą Targi „Kobieta w Wielkim Mieście” i wezmą udział w wezmą udział w charytatywnym pokazie mody. Wystąpią w nietypowej dla siebie roli – wkroczą na wybieg w strojach zaprojektowanych na tę wyjątkową okazję przez Ewelinę Rydzyńska. Stroje, w których wystąpią, będą licytowane na rzecz fundacji Magdy Prokopowicz „Rak’n’roll”. Podczas pokazu mody w roli modelek wystąpią także znane łodzianki.
Nadesłał:
Katarzyna Rąkowska
|

Nowy rozdział w Twojej łazience. MOVA Aero C na czele oficjalnego debiutu rynkowego wraz z modelami
Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, czyli dlaczego warto zamieszkać na Białołęce?
Brud nie ukryje się nigdzie. Ultrasmukły Dreame T12 Pro do suchych i mokrych zabrudzeń
Przyjemny dom bez uciążliwego upału? Poznaj przepis na chłodne wnętrza latem!
Monterzy w centrum uwagi. WIŚNIOWSKI partnerem tytularnym Monter Show 2026
Komentarze (0)