Firma » Biura

Złoto dla Black Pointa

Złoto dla Black Pointa
Zobacz więcej zdjęć »
Szeroka gama produktów marki Black Point nagrodzona w prestiżowym konkursie „Najwyższa Jakość QI”. ,,Złote Godło” przyznano liniom tonerów Super Plus, atramentów XL i kolorowych kartridży laserowych. To kolejne wyróżnienie dla wyrobów polskiego producenta.

Program „Najwyższa Jakość QI" jest realizowany pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiego Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Inicjatywa promuje rodzime instytucje i firmy, posiadające czytelną politykę jakości. To największy ogólnopolski program, promujący wyroby i usługi spełniające wysokie kryteria jakościowe. O nagrodzie decyduje kapituła złożona z niezależnych ekspertów, co gwarantuje obiektywność ocen.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguBlack Point został laureatem programu ,,Najwyższa Jakość QI" już po raz kolejny. W tegorocznej edycji tytułem ,,Złotego Godła" nagrodzono trzy linie produktowe polskiego producenta.

Doceniono:

  • Linię atramentów XL. Obecnie składa się na nią ponad 30 produktów, które wyróżnia 30% większa opłacalność i 50% większa wydajność w porównaniu z materiałami producentów sprzętu.
  • Linię tonerów monochromatycznych Super Plus, na którą składa się ponad 80 modeli, które gwarantują obniżenie kosztów eksploatacji nawet o 50% w stosunku do materiałów OEM.
  • Linię tonerów kolorowych Black Point Color. W ofercie Black Point znajduje się ponad 30 modeli o podniesionej wydajności, zapewniających idealne odzwierciedlenie kolorów.

Produkty nagrodzono z uwagi na ich bardzo dobre i stabilne parametry jakościowe. W przypadku Black Point wszystkie kluczowe dla jakości i stabilności produktu procesy są zestandaryzowane i objęte nadzorem jednostki certyfikującej. Producent posiada najszerszy na rynku pakiet certyfikatów ISO: 9001:2008, 14001:2004 oraz PN-N 18001:2004, obejmujący zakresem procesy projektowania, produkcji, testowania i dystrybucji kartridży.

- Nagroda ,,Złotego Godła" dla Super Plusów, tonerów kolorowych i atramentów XL potwierdza, że marka Black Point z sukcesem realizuje strategię jakościową - mówi Kamila Yamasaki, prezes Black Point SA. - Dbałość o najwyższe branżowe standardy  to dla nas podstawa. Właśnie za to cenią nas użytkownicy. Cieszymy się, że  dostrzegli to też eksperci programu „Najwyższa Jakość QI".

,,Złote Godło" to kolejne wyróżnienie przyznane produktom marki Black Point. W ostatnich latach przyznano im m.in. tytuł ,,Jakości Roku" w kategorii „Produkt" oraz „Ekologia" Wrocławska firma została nagrodzona godłem „Firmy Przyjaznej Klientowi", jest też wielokrotnym zwycięzcą nagrody „Najlepszego dostawcy" przyznawanej przez największe w Polsce firmy biuroserwisowe, jak Biuro Plus czy OSAA. Marka otrzymała Medal Europejski przyznawany przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Business Centre Club oraz Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profitcomms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »