Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Znajdź Gwiazdkowe inspiracje! – bezpłatne warsztaty artystyczne

Znajdź Gwiazdkowe inspiracje! – bezpłatne warsztaty artystyczne
Zobacz więcej zdjęć »
Bożonarodzeniowe ozdoby czy oryginalną biżuterię będzie można własnoręcznie wykonać podczas bezpłatnych warsztatów artystycznych, które odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Łomianki. Kreatywne zajęcia stanowią część trzydniowego jarmarku, który rusza w piątek 28 listopada.

Chcesz obdarować najbliższych własnoręcznie wykonanymi prezentami? Pomogą Ci w tym artyści, którzy w najbliższy weekend 29 i 30 listopada zagoszczą w galerii handlowej Auchan w Łomiankach. Podczas kreatywnych warsztatów zdradzą oni uczestnikom, jak wykonać ceramiczne, szklane, drewniane lub gipsowe figurki, a także stworzyć filcowe kolczyki czy barwne łańcuchy na choinkę.

 

Osoby, które wolą wręczyć najbliższym już gotowe prezenty, również będą miały okazję znaleźć takie upominki! Od piątku 28 listopada w pasażu galerii pojawi się bowiem Strefa Rękodzieła. Na świątecznych stanowiskach artyści zaprezentują swoje najlepsze prace. Wśród nich znajdą się między innymi oryginalne zegary wykonane z drewna, modne filcowe torby, ręcznie malowane szklane bombki czy biżuteria. Nie zabraknie miękkich i barwnych pluszaków dla najmłodszych, a także świątecznych ozdób, którymi udekorujemy mieszkanie.

 

Gwiazdkowych inspiracji będzie można szukać od piątku 28 listopada do niedzieli 30 listopada w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25. Wydarzeniu towarzyszyć będą kreatywne warsztaty, które odbędą się na terenie galerii w weekend 29 i 30 listopada w godzinach 10.00 – 18.00. Udział w zajęciach jest bezpłatny!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »