Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Zobacz magiczne sztuczki na własne oczy!

Zobacz magiczne sztuczki na własne oczy!
Zobacz więcej zdjęć »
Zaskakujące pokazy iluzji, zabawy z rozśpiewanymi klaunami, a także tańce i konkursy – to wszystko czeka na gości Centrum Handlowego Auchan Łomianki. W najbliższą sobotę najmłodsi uczestnicy będą się mogli również wcielić pełną humoru cyrkową postać. Udział w animacjach jest bezpłatny!

Fascynują, bawią lub wywołują niedowierzanie! Pokazy iluzji, bo o nich mowa, zadziwią w sobotę 29 listopada gości Centrum Handlowego Auchan Łomianki. Z okazji urodzin galerii handlowej na klientów czeka wiele magicznych atrakcji.

Szeroki wachlarz barwnych pokazów iluzji przygotuje dla uczestników spotkania profesjonalny iluzjonista. Podczas występu każdy zobaczy na własne oczy między innymi, jak znikają przedmioty, a z pustego kapelusza wyskakuje puszysty królik. Nie zabraknie także sztuczek z gołębiami i magicznymi rekwizytami.

Atrakcją dla najmłodszych będzie z pewnością kącik plastyczny, w którym każdy będzie mógł ucharakteryzować się, jak prawdziwy klaun. W rolę zabawnej postaci pomogą się wcielić rekwizyty, które będą wręczane uczestnikom zabawy. Maluchy otrzymają między innymi urodzinowe czapeczki, zabawne okulary, czerwone nosy clowna oraz trąbki.

W takim przebraniu każdy z pewnością chętnie przyłączy się do animacji prowadzonych przez dwóch rozśpiewanych klaunów. Podczas wspólnych zabaw maluchy będą mogły zatańczyć cyrkowe tańca, a także sprawdzić się w licznych konkursach z upominkami.

Urodzinowe spotkanie z magią odbędzie się w sobotę 29 listopada w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25. Atrakcje rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 18.00. Wstęp wolny!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »