Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Zostań Kobietą Biznesu – weź udział w konkursie Bankier.pl

Zostań Kobietą Biznesu – weź udział w konkursie Bankier.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Polki coraz częściej odnoszą sukces zawodowy stojąc na czele własnego biznesu. Już blisko 35 proc. firm w Polsce jest prowadzonych przez kobiety. Bankier.pl, chcąc wyróżnić najbardziej przedsiębiorcze panie, organizuje po raz kolejny konkurs Kobieta Biznesu.

8 marca ruszył pierwszy etap konkursu na Kobietę Biznesu 2011. Udział w nim mogą wziąć panie prowadzące mikro lub małą firmę, a także wspólniczki, które razem założyły biznes. Zainteresowane osoby mogą same zgłaszać się do konkursu. Ich kandydaturę mogą również proponować osoby trzecie.

- Mimo, że prowadzenie własnego biznesu nie jest łatwą sprawą, decyduje się na to coraz więcej pań. Już po raz drugi chcemy w związku z tym wyróżnić najbardziej zaradne i najbardziej przedsiębiorcze kobiety - mówi Barbara Sielicka z Bankier.pl.  - „Nie chcę", „nie umiem", „nie dam rady" - takich słów nie ma w słowniku kobiet przedsiębiorczych, właśnie  takie osoby zachęcam do udziału w naszym konkursie Kobieta Biznesu 2011
- dodaje.  

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wysłanie zgłoszenia na adres kobietabiznesu@bankier.pl wraz z podaniem krótkich informacji o firmie. Szczegółowe wytyczne znajdują się na stronie Bankier.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 22 marca.

Z nadesłanych propozycji  kapituła konkursu wybierze 10 pań, które będą walczyć o miano Kobiety Biznesu 2011. Spośród finałowej dziesiątki internauci wybiorą zwyciężczynię konkursu. Głosowanie internautów rozpocznie się 28 marca i potrwa do 15 kwietnia.

- Polki są w gronie najbardziej przedsiębiorczych przedstawicielek płci pięknej w całej Europie. Kobiety zakładające firmy kierują się własnymi zainteresowaniami i coraz częściej prowadzą sklepy internetowe. Chętnie wspieramy więc konkurs Kobieta Biznesu 2011, który promuje przede wszystkim kobiecą przedsiębiorczość, ale w pewnym sensie także prowadzenie e-biznesów - mówi Joanna Kuzdak, Dyrektor Zarządzająca PayU S.A., członek Kapituły Konkursu.

Główną nagrodą dla zdobywczyni tytułu Kobieta Biznesu 2011 jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w Pałacu Mierzęcin Wellness & Wine Resort oraz voucher na 1 000 zł do wykorzystania w cukierniach biorących udział w programie Przyjazna Słodycz. Pani, która zajmie drugie miejsce będzie mogła skorzystać z metamorfozy fryzjerskiej i konsultacji stylistycznej od firmy Konsorcjum Bazar. Nagrodą za trzecie miejsce jest zabieg czekoladowy na ciało i manicure SPA ufundowany przez Body Sense Wellness & Day SPA. Poza tym na 3 finalistki czekać będzie także wiele innych niespodzianek.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie: http://www.bankier.pl/firma/swieto-kobiet-biznesu/kobietabiznesu.html..Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dotpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »