Dom » Ogrody

Zostań projektantem wymarzonego balkonu i wygraj ekskluzywne dekoracje

Zostań projektantem wymarzonego balkonu i wygraj ekskluzywne dekoracje
Zobacz więcej zdjęć »
Zamień swój balkon w stylową oazę spokoju. Wyobraź sobie idealną skrzynkę balkonową, którą chciałbyś stworzyć i opisz ją. Możesz wystąpić na antenie Domo i zdobyć kokosowe misy, ręcznie wykonane świece lub piękny tekowy ogrodowy fotel

Twój balkon może być najpiękniejszy w okolicy. Koniec z marzeniami – chwyć sprawy w swoje ręce! Opisz jak wyglądałaby stworzona przez Ciebie skrzynka, a możliwe że to Ty staniesz się inspiracją dla innych i wystąpisz na antenie Domo. Wykorzystaj wspaniała okazję i spełnij marzenia o uroczym zakątku za oknem Twojego domu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Do 21 maja prześlij na adres domo@cplus.com.pl autorską propozycję pomysłu  na kwiatową skrzynkę (opis, amatorskie zdjęcie lub rysunek), opisz jakie rośliny mają w niej rosnąć i uzasadnij dlaczego właśnie taka skrzynka na balkonie jest dla Ciebie najlepsza. Lista laureatów pierwszego etapu zostanie ogłoszona w dniu 25 maja. Pięć osób, których propozycje zwyciężą wystąpi w programie „Wiosenne inspiracje” na antenie Domo, gdzie będą miały szansę pokazać jak zrealizować ich autorski projekt. Nagrody dla laureatów to kokosowe misy i ręcznie wykonane świece, a zdobywca pierwszego miejsca wygra luksusowy tekanowy fotel, idealny na balkon lub do ogródka.

Zwycięskie filmiki zostaną umieszczone na stronie www.domo.pl, na której przeprowadzony zostanie drugi etap konkursu. Internauci będą mogli głosować na najlepszą - ich zdaniem  - propozycję balkonowej skrzynki oraz nadać jej kreatywną nazwę. Dwudziestu najlepszych otrzyma gadżety Domo. Nie czekaj!

Klikaj w www.domo.pl i rozkwitaj z Domo!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ARBOvision

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »