Firma » Biznes

Zostań #SzlachetnymMikołajem - Edenred Polska startuje z kampanią świąteczną dla firm

To już 4 edycja kampanii „Szlachetna Paczka z Edenred – dołącz do nas”, skierowanej do firm, które na nadchodzące święta zamiast tradycyjnych paczek, bonów lub przelewów na konto pragną podarować swoim pracownikom wyjątkowy prezent – SZLACHETNĄ KARTĘ PODARUNKOWĄ.

Szlachetne karty podarunkowe Edenred to limitowana edycja kart podarunkowych Edenred, które mają niezwykłą moc – MOC POMAGANIA potrzebującym rodzinom w Polsce przez cały rok. W tę poMOC mogą właśnie włączyć się FIRMY – wybierając dla pracowników niniejszą kartę pozwolą im zrealizować swoje marzenia, a dodatkowo zaangażować się w budowanie Szlachetnych Paczek i dołączyć do Szlachetnej Drużyny.

 

Świadomość społecznej odpowiedzialności biznesu na rzecz osób potrzebujących jest bezcenną wartością firmy, która zasługuje na wyróżnienie Certyfikatem SZLACHETNEJ FIRMY. To narzędzie, które skutecznie wzmocni jej wizerunek - nie tylko wśród swoich pracowników, ale i partnerów biznesowych. …” MOC POMAGANIA stale rośnie, a nasza kampania pomogła już blisko 170 tyś. potrzebujących rodzin w Polsce. Tylko w roku 2018 przekazaliśmy 153 000zł na rozwój projektów Paczka+, Paczka SENIOR, Paczka LEKARZ i Paczka PRAWNIK – powiedziała Sylwia Bilska, General Manager w Edenred Polska. Wierzymy, że z pomocą Szlachetnych Firm jeszcze w tym roku ustalimy nowy rekord poMOCY, na którą czekają podopieczni Stowarzyszenia WIOSNA. Dlatego zapraszamy wszystkie firmy w Polsce do dołączenia do tej pięknej i szlachetnej akcji – dodała.

 

Pomagamy, bo razem MAMY MOC!

Więcej o kampanii na www.kartypodarunkowe.edenred.pl

 

▬▬

 

Edenred, światowy lider rozwiązań płatniczych, łączy 830.000 klientów korporacyjnych, 47 milionów użytkowników i 1,7 milionów partnerów afiliacyjnych w 46 krajach. Dzięki globalnej platformie technologicznej Grupa Edenred zarządzała w 2018 roku 2,5 miliardami transakcji, głównie za pośrednictwem aplikacji mobilnych, platform internetowych i kart przedpłaconych, generując ponad 28 miliardów Euro obrotu.

8.500 pracowników Edenred przyczynia się do:

- podnoszenia jakości życia osób korzystających z rozwiązań Edenred,

- zwiększania efektywności firm

- zwiększania przychodów partnerów afiliacyjnych.


Edenred oferuje rozwiązania w ramach trzech linii biznesowych:

- świadczenia pracownicze,

- fleet & mobility: paliwo, opłaty drogowe i podróże służbowe

- rozwiązania uzupełniające wraz z płatnościami korporacyjnymi, nagradzanie oraz programy motywacyjne, publiczne programy społeczne.

Grupa Edenred jest notowana na paryskiej giełdzie i zawiera następujące indeksy: CAC Next 20, FTSE4Good, DJSI Europe i MSCI Europe.

 

Więcej informacji na www.edenred.com

 

Edenred w Polsce działa od ponad 20 lat. Misją Spółki jest zapewnienie kompleksowych i efektywnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów, stawiając sobie ten sam cel: satysfakcja i przyjemne codzienne życie.

Edenred Polska dostarcza bezkonkurencyjne produkty i usługi oraz szybki i niezawodny serwis w obszarach:

·          motywacji i aangażowania pracowników,

·          budowania lojalności w biznesie i zwiększania sprzedaży na rynku B2B2C.

 

Więcej informacji na: www.edenred.pl

 

Loga oraz inne znaki towarowe wymienione i zawarte w niniejszym komunikacie prasowym stanowią zastrzeżone znaki towarowe Edenred S.A, jej jednostek zależnych lub podmiotów trzecich. Nie mogą być wykorzystywane w celach komercyjnych bez uprzedniej pisemnej zgody ich właścicieli.

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

edenred polska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »