Rozrywka i wypoczynek » Sport

Zostań w domu i zadbaj o formę

Zostań w domu i zadbaj o formę
Zobacz więcej zdjęć »
Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała we współpracy ze specjalistami Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Fascia zaprasza do wspólnych ćwiczeń. Pierwszy odcinek porad wideo z cyklu „Zdrowo na sportowo” można już oglądać na profilu Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała na Facebooku.

Chcemy jak najlepiej zadbać o nasze zdrowie, dlatego ostatnie tygodnie spędzamy głównie w domu. Często prowadzimy siedzący tryb życia i wiele godzin spędzamy przed ekranami komputerów. Warto jednak zadbać o formę i poświęcić chociaż kilka minut dziennie na ćwiczenia, które pomogą rozruszać mięśnie i zachować formę. Ta przyda nam się, gdy będziemy już mogli wrócić do aktywnego trybu życia.

Dlatego Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza do odwiedzenia swojego profilu w serwisie społecznościowym Facebook, gdzie będzie można znaleźć kilkuminutowe filmy z propozycjami prostych treningów.

Specjaliści Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Fascia z Bielska-Białej zaproponowali zestawy ćwiczeń, które każdy może wykonać w domu, wykorzystując otacząjące go przedmioty. Cykl „Zdrowo na sportowo” rozpoczną ćwiczenia adresowane szczególnie do osób, które spędzają wiele godzin przed ekranem komputera. Wykonanie prezentowanych przez rehabilitanta propozycji wzmocni mięśnie i pozwoli pozbyć się dyskomfortu wywołanego wielogodzinną pracą przy komputerze.

Pierwszy film z ćwiczeniami jest dostępny od 24 kwietnia pod linkiem: https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanBielskoBiala/

Poprzez współpracę z Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Fascia Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała chce rozpocząć akcję wspierania przedsiębiorców działających w najbliższym sąsiedztwie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »