Firma » Bankowość

„Zrób Dobry Deal” z Alior Sync!

Alior Sync udostępnia strefę zakupów „Zrób Dobry Deal”, w której klienci mogą kupić wybrane produkty w promocyjnych cenach i w limitowanej ofercie kredytowej „10 rat 0%”.

Wirtualny bank Alior Sync oferuje klientom nie tylko najlepsze konto osobiste na rynku według portalu Comperia.pl, czy najwyżej oprocentowaną lokatę według „Rzeczpospolitej”, ale również dostęp do usług wykraczających poza bankowość. „Zrób Dobry Deal” to strefa zakupów (http://www.sync.pl/dobry-deal) przeznaczona dla klientów, którzy poszukują okazji cenowych, a dodatkowo chcą skorzystać z taniego kredytowania. 


Obecnie w strefie „Zrób Dobry Deal” można kupić najnowszy notebook Samsung Serii 9.
Jest on dostępny w promocyjnej cenie 5597 zł (6% zniżki), bez dodatkowych kosztów wysyłki, w kredycie „10 rat 0%”. Ponadto w ofercie znajdują się smartfony GALAXY SIII, laptopy serii 7 Slate PC firmy Samsung, vouchery z 5% zniżką na wakacyjne wyjazdy z biurem podróży Neckermann oraz profesjonalne przyrządy do ćwiczeń fizycznych. Prawdziwym hitem wśród klientów Alior Sync okazał telefon Samsung Galaxy SIII. W ciągu jednego dnia zamówiono 49 sztuk tego modelu.

Produkty dostępne w strefie pod adresem http://www.sync.pl/dobry-deal są limitowane ilościowo

i czasowo, dlatego skorzystać z nich mogą klienci, którzy jako pierwsi zdecydują się na zakup.
Dla wygody klientów Alior Sync przygotował specjalną aplikację mobilną „Zrób Dobry Deal” (dostępną w Google play i App store), która umożliwia złożenie zamówienia przez telefon.  

Więcej informacji o strefie „Zrób Dobry Deal” w Alior Sync na stronie http://www.sync.pl/dobry-deal  i na Facebooku http://www.facebook.com/AliorSyncRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

United PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »