Rozrywka i wypoczynek » Sport

Zwieńczenie kartingowych zmagań

Zwieńczenie kartingowych zmagań
Zobacz więcej zdjęć »
Port Łódź zaprasza na finał Ligii Kartingowej Le Mans. Odbędzie się on w sobotę, 7 stycznia o godzinie 15.00 na torze na parkingu podziemnym. Szybka jazda, moc adrenaliny oraz sportowa rywalizacja gwarantowane.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Sobotnie wydarzenie w Porcie Łódź będzie zwieńczeniem pierwszego sezonu wyścigów Ligii Kartingowej Le Mans, która zrzesza fanów sportów motorowych.

– Tor kartingowy w naszym centrum ma licznych fanów. Nic dziwnego, to idealne miejsce zarówno dla osób, które są pasjonatami szybkiej jazdy, jak i wszystkich tych, w których być może drzemie nieodkryty potencjał, godny rangi Formuły 1. W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich wielbicieli sportów motorowych na finał Ligii Kartingowej Le Mans – mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Tor kartingowy znajduje się na parkingu podziemnym Portu Łódź w pobliżu wejścia przy sklepach Saturn oraz Piotr i Paweł. Jego powierzchnia całkowita wynosi 3000 mkw. Na żadnych adrenaliny kierowców czeka tam 12 gokartów francuskiej firmy Sodi Kart (6.5KM, poj. 200cm3). Spośród licznych atrakcji toru kartingowego z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Zawody Ligii Kartingowej Le Mans zrzeszające fanów wyścigów, Liga Kartingowa Szkół czy rywalizacja wśród klientów lubiących adrenalinę to tylko niektóre z nich.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »