Muzeum Śląskie w Katowicach zaprasza na wystawę, na której poznamy historię wina, od najdawniejszych upraw winorośli po współczesną kulturę picia tego trunku. Ekspozycję można zwiedzać od 28 listopada 2009 do 31 marca 2010 roku
Nadesłał:
ap
|
Niezwykła Noc Świętojańska czeka tych, którzy 24 czerwca o 18.30 pojawią się w Galerii Sztuki „Gacanek” w Borach Tucholskich. Właśnie wtedy rozpocznie się wernisaż wystawy fotografii „Domy zmysłowe jak kobiety” TOMASZA KAPUSTY połączony z niezwykłym spektaklem. Wystawa potrwa do 31 lipca.
XIII Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej "Impresje Artystyczne" odbędzie się w Ciechocinku. Cel Impresji Artystycznych, to promocja utalentowanych niepełnosprawnych piosenkarzy i muzyków. Więcej na: http://www.szkola.firmowa.eu/news.php?readmore=1345
Albrecht Dürer, Rembrandt, Giovanni Battista Piranesi - od 24 lipca 2009 roku Muzeum Śląskie pokaże prace najwybitniejszych mistrzów grafiki. Wystawę przygotowaną w ramach Międzynarodowego Triennale Grafiki – Kraków 2009 będzie można zwiedzać do 31 października 2009 roku.
Nadesłał:
ap
|
W ciągu dwóch tygodni nieprzerwanych wzrostów krajowy WIG znajdował się...
Netia, jako jeden z pierwszych operatorów w Polsce otrzymała certyfikat...
Mondial Assistance zapytał Europejczyków o ich urlopowe plany. Pomimo...
Ruszyła sprzedaż cegiełek-biletów i pakietów sponsorskich na największe...
Skarbnica Narodowa poszerza swoją ofertę numizmatyczną o kolekcję monet...
Od lipca 2009 Castrol wprowadził trzy nowe produkty z gamy SLX Professional,...
Do 30 września we wszystkich Hotspotach Orange można korzystać z darmowego...
Wiodąca firma badawcza BERTL przyznała korporacji Sharp prestiżowe...
25 lipca rozpoczęła się dwutygodniowa wyprawa Jaśka Meli na Elbrus,...
W ramach trwającej współpracy, agencja interaktywna Internet Works...
Ciepło Systemowe, uhonorowane tegorocznym Godłem “Teraz Polska” zyskuje...
Wielkopolski producent oświetlenia Lena Lighting nawiązał współpracę z...
Na targach ISH 2025 firma Taconova zaprezentowała nową generację pomp...
W dniach 18–20 lipca 2025 roku Gniezno ponownie stanie się królewską...
W połowie lipca warszawska DOMOTEKA, centrum designu i wyposażenia wnętrz,...
Od stycznia 2025 r. Starbucks otworzył lokale w czterech nowych miastach, a...