Zarabiaj z CentrumPR

Doceniając naszych użytkowników, publikujących swoje teksty na łamach serwisów skupionych w Grupie Kafito, uruchomiliśmy projekt "Zarabiaj z CentrumPR"

Czym  jest CentrumPR?

CentrumPR łączy w sobie:

 • Serwis prasowy przeznaczony dla dziennikarzy, agencji prasowych i innych osób profesjonalnie związanych z mediami, a także dla wszystkich zainteresowanych aktualnymi informacjami na temat polskiej gospodarki. Zadaniem serwisu jest nie tylko dostarczanie bieżących informacji, ale także ułatwianie kontaktu użytkowników serwisu z autorami publikacji.

 • Dziennikarstwo obywatelskie umożliwiające interaktywne tworzenie i publikację artykułów przez amatorów dziennikarstwa, zazwyczaj niezwiązanych zawodowo z pracą dziennikarza czy reportera. CentrumPR stanowi pole do popisu dla każdego, kto czuje chęć ubrania swoich opinii w słowa artykułu prasowego i nie boi się podzielić nimi z resztą społeczności internetowej.

 • Instrument dla Agencji Public Relatons – mini biuro prasowe oraz internetowy system do dystrybucji artykułów prasowych. Dzięki temu rozwiązaniu Agencja i jej Klienci zyskują na skuteczności wielokanałowej dystrybucji informacji. Funkcjonalność aplikacji umożliwia dziennikarzom dotarcie zarówno do aktualnych, jak i archiwalnych informacji prasowych oraz galerii zdjęć.

Każdy zarejestrowany użytkownik Grupy Kafito ma dostęp do serwisu prasowego http://www.centrumpr.pl, gdzie może samodzielnie publikować artykuły prasowe. 

 
 

 
 
 
Dlaczego warto publikować w CentrumPR?
 
 • Publikujesz w serwisie o ugruntowanej pozycji, istniejący i stale rozwiijający się od 2007r,


 • Pozytywna weryfikacja spowodowała również, że artykuły wprowadzone przez użytkowników do systemu CentrumPR, są w kilka minut indeksowane przez wyszukiwarkę Google.  Przejdź na stronę Google News Polska i sprawdź ostatnio zaindeksowane artykuły prasowe pochodzące z Centrum Prasowego CentrumPR.pl

 • Samodzielne wprowadzenie artykułu prasowego w CentrumPR to gwarancja natychmiastowej publikacji zarówno w CentrumPR jak i w pozostałych serwisach tematycznych Grupy Kafito, oraz lepsze wyniki w wyszukiwarce Google.

 • Błyskawiczna indeksacja powoduje również, że artykuły wprowadzone do CentrumPR bardzo szybko pojawiają się w wynikach wyszukiwania Google w TOP10 nawet z bardzo trudnymi frazami, z opisem "Wiadomości dla ...". Zobacz przykłady artykułów prasowych, które trafiły w wyszukiwarce Google na pierwszą stronę wyników, zaledwie w kilkanaście minut po opublikowaniu ich w CentrumPR.


 • I najważniejsze - możesz zarabiać na swoich publikacjach.
 
"Zarabiaj z CentrumPR"
to program skierowany do każdej osoby piszącej artykuły zarówno zawodowo jak i amatorsko. 
 

Jak będziesz zarabiać na CentrumPR?

Jako autorowi tekstów udostępniamy Ci najlepsze miejsce reklamowe: na środku ekranu, w przecięciu tekstu prasowego, po pierwszym akapicie. 

W tym miejscu możesz wprowadzić własny kod reklamy Adsense, AdTaily lub z jakiejkolwiek innej sieci reklamowej (pod warunkiem że nie będzie kolidował z reklamami adsense).

Reklama będzie się pojawiać przy każdym artykule który opublikujesz w serwisie CentrumPR (nie dotyczy publikacji w innych serwisach Grupy Kafito). 

Całość zarobków wygenerowana przez tę ramkę reklamową należy wyłącznie dla Ciebie. 

 
 
Jak rozpocząć współpracę?


1. Zarejestruj się w Grupie Kafito.

2. Po zakończeniu rejestracji, zaloguj się w serwisie kafito.pl lub centrumpr.pl i przejdź na Moje konto -> Zakładka CentrumPR  

3. W sekcji "Zarabianie z CentrumPR" wprowadź swój kod:

 • Google Adsense 250x250px
 • AdTaily 4 ramki
 • z innej sieci reklamowej, ramka o szerokości do 250px (reklamy nie mogą kolidować z reklamami Google Adsense)

4. Poczekaj, aż administrator zaakceptuje Twoją reklamę.

5. Publikuj jak najwięcej unikalnych artykułów prasowych.

6. Promuj swoje artykuły prasowe aby jeszcze bardziej zwiększyć oglądalność. 

UWAGA:

Współpraca nie wiąże się z żadnymi umowami, sam decydujesz kiedy chcesz rozpocząć i zakończyć współpracę. 

Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »